BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 17 von 20 ErsteErste ... 71314151617181920 LetzteLetzte
Ergebnis 161 bis 170 von 191

Ohne Serben gibt es keine Lika

Erstellt von Der_Buchhalter, 02.02.2010, 10:19 Uhr · 190 Antworten · 15.304 Aufrufe

Zitat Zitat von batakanda Beitrag anzeigen
    drugu titu
    odrezo bi kitu
    Hab vieles gelesen, die eine und andere Seite, weiss nicht so recht was ich denken soll, am besten ist es sicher das man keine Meinung zu ihm hat weil man es keinem recht machen kann, oder besser gesagt weil sich immer jemand geohrfeigt fühlt.
    Am besten ist es wohl gar keine Meinung zu ihm zu haben.

Zitat Zitat von Avi@tor Beitrag anzeigen
    wie lieb. Noch ein pseudojugo.

Schon in Beograd am Titograb heulen gegangen?
    Da muss ich dir Recht geben. Tito hat den Völkern oftmals geschadet, hat Ustasa Verbrechen mit Bleiburg wollen "wettmachen", Istrien und Zadar an Kroatien angeschlossen, dafür aber denn Serben später die Vojvodina und das Kosovo als autonom erklärt, im AVNOJ-Vertrag von Jajce Mazedonien und Montenegro entrissen Slawonien und Dalmatien oder gar irgenetwas anderes als autonom erklärt hat er aber nicht, welch eine Schande, ich frage mich wie man als Serbe überhaupt für diesen Pisser sein kann.

Druze Tito, moje milo jaje, sto napravi ovoliko sranje?

Magic
    slozna braca kucu gradi
    Vi ste vruca Braca

kenozoik
    Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Da muss ich dir Recht geben. Tito hat den Völkern oftmals geschadet, hat Ustasa Verbrechen mit Bleiburg wollen "wettmachen", Istrien und Zadar an Kroatien angeschlossen, dafür aber denn Serben später die Vojvodina und das Kosovo als autonom erklärt, im AVNOJ-Vertrag von Jajce Mazedonien und Montenegro entrissen Slawonien und Dalmatien oder gar irgenetwas anderes als autonom erklärt hat er aber nicht, welch eine Schande, ich frage mich wie man als Serbe überhaupt für diesen Pisser sein kann.

Druze Tito, moje milo jaje, sto napravi ovoliko sranje?
    nije tribalo ic hvala...

Boga ti ljubin, pa sta os jos? da prikljucimo jos komadic rumunjske srbiji? autonomiju da dadnemo srbima u njemackoj? kako da ne...

nedilje ti, pa kome bi prikljucija istru i zadar? italiji? sloveniji? ili ipak srbiji? ono, srpske enklave, vamo tamo... aj sinko, vi ste bili zivili ka tito u vrime tite... vecina... pogotovo kod nas u selima, znalo se koji su bili glavni partijasi...

kenozoik
    Zitat Zitat von Magic Beitrag anzeigen
    Vi ste vruca Braca
    fafaj ga sramoto roda svoga...

nije tribalo ic hvala...

Boga ti ljubin, pa sta os jos? da prikljucimo jos komadic rumunjske srbiji? autonomiju da dadnemo srbima u njemackoj? kako da ne...

nedilje ti, pa kome bi prikljucija istru i zadar? italiji? sloveniji? ili ipak srbiji? ono, srpske enklave, vamo tamo... aj sinko, vi ste bili zivili ka tito u vrime tite... vecina... pogotovo kod nas u selima, znalo se koji su bili glavni partijasi...
    Moji u rodbini, ni jedan nije bio UDBA's ili u nekim crnim KPJ Partijama.

Netreba se nista od Rumunije prikljuciti Srbiji. Zadar je ok da se prikljucio Hrvatskoj, ali Istra? Istra je bila hrvatsko-slovensko-taljansko podrucje, ranije i Istroromansko, sa starom istorijom. Zasto su slovencima samo dali par kilometra mora? Jedino sta je ok bilo je da su Srbi u tadasnjoj "SR Hrvatskoj" imali pravo konstitutnog naroda, to je i stavljeno bilo kao tacka te tadasnje polurepublike. Da je tako pod Tudjmanom ostalo, nikad ali nikad nebi bila osnivana SAO Krajina, ili bilo kakvih podstavljenja kninskih ili kako su ih neki zvali "srpsko-pobunskih" barikada. Bilo je i Hrvata komunista, sta su bili Tudjman? Jel se nije on mozda borio u tim tkzv. "Crvenim Partizanima", Bobetko? Bobetko je imao cin Titinog generala, zar nije tako? A jel nije istina da je Mesic najstariji Hrvatski ili uglavnom bivso SFRJ-ski komunjara koji je ostao ziv?

Sve su to cinjenice, koje su istinite.

kenozoik
    sta, san ja mozda reka da nije bilo domacih izdajica? pa sam tito je bio hrvat jebo ga ti... serem se na njega i na tudjmana i mesica...

nema konstitutnog naroda u hrvatskoj i tocka... zasto nemaju siptari kod vas u srbiji? e tako nemate vi kod nas... isto tako je istra nasa, tocka... tribalo je uzet jos i trst... steta...

jasno, sad kad pitas nije niko bija u partiji (kuhar-sindrom)... ali zna se (konkretno za tvoje neznan, nit me zanima, nit zelin ulazit u raspravu)... ma da eto, za vas mi je svejedno, vise mi dizu tlak hrvatski komunisti... sanjari bezbozni...

kenozoik
    vi niste trazili konstitutnost, trazili ste republiku, trazili ste veliku srbiju

sta, san ja mozda reka da nije bilo domacih izdajica? pa sam tito je bio hrvat jebo ga ti... serem se na njega i na tudjmana i mesica...

nema konstitutnog naroda u hrvatskoj i tocka... zasto nemaju siptari kod vas u srbiji? e tako nemate vi kod nas... isto tako je istra nasa, tocka... tribalo je uzet jos i trst... steta...

jasno, sad kad pitas nije niko bija u partiji (kuhar-sindrom)... ali zna se (konkretno za tvoje neznan, nit me zanima, nit zelin ulazit u raspravu)... ma da eto, za vas mi je svejedno, vise mi dizu tlak hrvatski komunisti... sanjari bezbozni...
    Dobro, nemam nista protiv tog misljenja, svak ima svoje pravo. Ja se sam vidim kao antikomunista, bilo kakve smjere ili nacije.
    Ah jeli, nemaju Siptari? Sta su to Siptari onda imali 1974-1989? Mozda Autonomnu Pokrajinu? Mozda i Pristinu kao glavni grad i odatle stignu rezolucije, zakoni, policija itd.? Tek nakon govora na kosovskom Polju od komunjara (Milosevica, zna se, i ja ga licno mrzim) je ukinuto. Trst je i bio u sastavu jedne zone koja je do 1953 bila pod jugoslovenskom kontrolom. Trst bi otisao posljen Sloveniji, da je ostao u sastavu. Daj objasni mi sta je to taj tkzv. Kuhar-Sindrom? Ja ti ne govorim nista iza ledja ako mislis tako.

vi niste trazili konstitutnost, trazili ste republiku, trazili ste veliku srbiju
    Prvo je tacno, drugo je doslo od Beograda koji nas kasnije prodao, a trece je utopija.