BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 1 von 2 12 LetzteLetzte
Ergebnis 1 bis 10 von 17

Oric und Milosevic Busenfreunde??

Erstellt von thatz_me, 14.11.2007, 22:43 Uhr · 16 Antworten · 3.580 Aufrufe

Oric und Milosevic Busenfreunde??

'Marko Milošević i Naser Orić u stalnom telefonskom kontaktu'

Marko Milošević, sin Slobodana Miloševića i Naser Orić, nekadašnji komandant Armije BiH u Srebrenici kojega je Haški sud osudio na dvije godine zatvora zbog nesprečavanja zločina nad Srbima 1992. godine u tom gradu, u stalnom su telefonskom kontaktu.
    BEOGRAD - Marko Milošević, sin Slobodana Miloševića i Naser Orić, nekadašnji komandant Armije BiH u Srebrenici kojega je Haški sud osudio na dvije godine zatvora zbog nesprečavanja zločina nad Srbima 1992. godine u tom gradu, u stalnom su telefonskom kontaktu, tvrdi glasnogovornik Tužiteljstva za ratne zločine Srbije Bruno Vekarić.
    "I ne samo to, Oriću je Marko Milošević čak i čestitao nakon što ga je Haški sud krajem lipnja prošle godine pustio na slobodu, budući da mu je vrijeme provedeno u pritvoru uračunato u izrečenu kaznu", kazao je Vekarić za subotnju "Politiku", dodajući da taj podatak "najbolje govori o besmislenosti sukoba koji je doveo do raspada SFRJ"
    Srbijansko tužiteljstvo, kaže Vekarić, do tih je informacija došlo preko obavještajnih krugova iz Bosne i Hercegovine, koji su potvrdili da kontakt između mlađeg Miloševića i Orića nije prekidan od početka devedesetih godina.
    Orić (rođen 1967. godine) je, nakon što je završio policijsku školu u Zemunu, radio kao policajac u Beogradu, na Kosovu i u Sarajevu, a 1990. godine postao je pripadnik policijske jedinice koja je osiguravala tadašnjeg predsjednika Srbije Slobodana Miloševića, s
    kojim je kasnije - nakon uhićenja 2003. godine - dijelio isti kat pritvorske jedinice u Sheveningenu.
    "Politika" piše i da je Slobodan Milošević Orića, za "odanost u službi", navodno, nagradio i pištoljem "CZ 99" s ugraviranom posvetom u kojoj je naveo i svoje ime.
    O Orićevoj policijskoj službi u Beogradu piše i Vuk Drašković u svojoj nedavno objavljenoj knjizi "Meta", navodeći da je među policajcima koji su njega i suprugu Danicu uhitili nakon beogradskih demonstracija 9. ožujka 1991. godine, bio i Orić, kojega se sjeća kao najljubaznijeg od policajaca koji su ih uhitili.

Pincom info - najnovije vijesti iz BiH

Was sagt man dazu?

soviel ich weiss ist oric ein verbrecher in bih, mislim bavi se mafijaskim poslovima...

Zitat Zitat von Koma Beitrag anzeigen
    soviel ich weiss ist oric ein verbrecher in bih, mislim bavi se mafijaskim poslovima...

Jo, er steht der alabanischen Mafia ziemlich nahe. Ist sicherlich in einige Drogengeschäften verwickelt...

Zitat Zitat von thatz_me Beitrag anzeigen
    Jo, er steht der alabanischen Mafia ziemlich nahe. Ist sicherlich in einige Drogengeschäften verwickelt...
    und sowas wird von vielen leuten noch verehrt...

und sowas wird von vielen leuten noch verehrt...

Vom wem wird er denn verehrt?

Gegen diese Mafiatypen gehört eine härtere Gangart angewendet ,
    die sind wie ein Krebsgeschwür am Balkan.

Vom wem wird er denn verehrt?
    serh vielen bosniern...

serh vielen bosniern...

Bosniaken aus Srebrenica mögen ihn sehr, weil er ihre Stadt verteidigt hat. Viele wissen gar nicht, wo er heute seine Finger im Spiel hat...

naser oric - heroj

to se zna.., makar je imao muda covjek da brano svoju zemlju..

Gast829627
    Bosniaken aus Srebrenica mögen ihn sehr, weil er ihre Stadt verteidigt hat. Viele wissen gar nicht, wo er heute seine Finger im Spiel hat...
    wie hat er sie denn verteidigt??

indem er sich als erster aus der stadt zurückgezogen hat und nen freiflug bekommen ins sichere gebiet??

er hatte die dreifache zahl an kämpfern als die serbischen soldaten einmaschiert sind und er ist trozdem geflohen und hat seine leute im stich gelassen!

Seite 1 von 2 12 LetzteLetzte