BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 9 von 11 ErsteErste ... 567891011 LetzteLetzte
Ergebnis 81 bis 90 von 109

ova provokacija iz Republike Srpske:Srbi 11. jula organiziraju koncert u Srebrenici

Erstellt von BosnaHR, 07.07.2012, 14:58 Uhr · 108 Antworten · 6.238 Aufrufe

die sollen direkt daneben ein zweites EXIT organisieren,mit so um die 200.000 Gästen.

Zitat Zitat von dragonfire Beitrag anzeigen
    die sollen direkt daneben ein zweites EXIT organisieren,mit so um die 200.000 Gästen.
    und was soll das für ein friedliches zusammenleben bringen, du Hirnakrobat?

Zitat Zitat von Bambi Beitrag anzeigen
    und was soll das für ein friedliches zusammenleben bringen, du Hirnakrobat?
    die wollen nicht mit uns,und wir nicht mit denen.

mit muslimen kann man nicht zusammenleben,höchstens nebeneinander.

´´A sta gubimo??Obraz mozda ili ugled???Samo da vam kazem,mi njihove zrtve dovoljno postujemo,sto ovaj njihov skup koji se organizuje svake godine dovoljno govori.Setite se samo kako su oni u Sarajevu docekali porodice zrtava Dobrovoljacke ulice.....

Sonny
    Zitat Zitat von Serbian Eagle Beitrag anzeigen
    ´´A sta gubimo??Obraz mozda ili ugled???Samo da vam kazem,mi njihove zrtve dovoljno postujemo,sto ovaj njihov skup koji se organizuje svake godine dovoljno govori.Setite se samo kako su oni u Sarajevu docekali porodice zrtava Dobrovoljacke ulice.....
    Sta vi imate s tim sto mi svake godine odrzavamo skup? Da ne mislis slucajno da ste vi zasluzni za to da mozemo da odrzimo skup?

Jeste vi krivi za to sto ste pobili toliki narod nego ono morete da nam ga pofafate.

Zitat Zitat von Serbian Eagle Beitrag anzeigen
    ne gubite ni obraz ni ugled nego izgubite ono sta najvise vrijedi postovanje prema sebe i prema mrtvima,ako gledamo u krug nikad necemo izaci iz pakla...jel ovaj balkanski inat uniste sve sta valja

jukzg
    Zitat Zitat von dragonfire Beitrag anzeigen
    die wollen nicht mit uns,und wir nicht mit denen.

mit muslimen kann man nicht zusammenleben,höchstens nebeneinander.
    Dann geht doch weg. So einfach...

@mosnik,

pazi ovako. To sto "SE" pise i nije palo tek onako s neba. Fakat je, za razliku od Srebrenicana, roditelji stradalih regruta i dan danas nemaju tu satisfakciju da se sudskim putem utvrdi odgovornost stradale djece. Slucaj i dalje nije razjasnjem.

Da li se radi o namjernoj akciji komandnih struktura uz odobrenje visoko rangiranih clanova u vladi BiH ?
    Da li se radi o tragicnom slucaju u onom haosu, gdje su ulicne jedinice van svake kontrole izazvale taj incident ?
    Ili se radi mozda o odgovornosti unutar kadrova JNA koja je se nalazila u transformacijiskom procesu u srpsku vojsku, da izazove namjerno incident da bi se okrivila muslimanska strana, nije razjasnjeno niti je sudski epilog uopce krenuo kako treba.

Taj prazan prostor otvarna mogucnost za razne spekulacije i propagandne manevre, gdje se roditelji po meni koriste i u politicke svrhe (Napad na Sud BiH iz poznatih pravaca, boli Dodika ona stvar za ono sto se desilo). Ipak, roditelji su roditelji pa zbog navedenih dogadjaja imaju pravo da obiljeze stradanje svoje djece. Ja sam tada govorio da najbolje sto gradjani Sarajeva mogu da urade je, da taj skup ili ignorisu ili se ophode na jedan nacin sto ne dozvoljava nikakve propagandne prostore televizijama a la "RTRS" ili "BN". Ljudi su u mene gledali i moresh sam nagadjati sta su mi rekli......

Al dzaba kada je to Balkan. Sarajlije su se (na zalost) prema tom skupu ponasali krajnje bezobrazno, sto je na kraju samo hrana onom bucojni iz Laktasa...

Zitat Zitat von LordVader Beitrag anzeigen
    @mosnik,

pazi ovako. To sto "SE" pise i nije palo tek onako s neba. Fakat je, za razliku od Srebrenicana, roditelji stradalih regruta i dan danas nemaju tu satisfakciju da se sudskim putem utvrdi odgovornost stradale djece. Slucaj i dalje nije razjasnjem.

Da li se radi o namjernoj akciji komandnih struktura uz odobrenje visoko rangiranih clanova u vladi BiH ?
    Da li se radi o tragicnom slucaju u onom haosu, gdje su ulicne jedinice van svake kontrole izazvale taj incident ?
    Ili se radi mozda o odgovornosti unutar kadrova JNA koja je se nalazila u transformacijiskom procesu u srpsku vojsku, da izazove namjerno incident da bi se okrivila muslimanska strana, nije razjasnjeno niti je sudski epilog uopce krenuo kako treba.

Taj prazan prostor otvarna mogucnost za razne spekulacije i propagandne manevre, gdje se roditelji po meni koriste i u politicke svrhe (Napad na Sud BiH iz poznatih pravaca, boli Dodika ona stvar za ono sto se desilo). Ipak, roditelji su roditelji pa zbog navedenih dogadjaja imaju pravo da obiljeze stradanje svoje djece. Ja sam tada govorio da najbolje sto gradjani Sarajeva mogu da urade je, da taj skup ili ignorisu ili se ophode na jedan nacin sto ne dozvoljava nikakve propagandne prostore televizijama a la "RTRS" ili "BN". Ljudi su u mene gledali i moresh sam nagadjati sta su mi rekli......

Al dzaba kada je to Balkan. Sarajlije su se (na zalost) prema tom skupu ponasali krajnje bezobrazno, sto je na kraju samo hrana onom bucojni iz Laktasa...
    slazem se,i mene kao covjek bio bi stid napast majka ko izgubise najmilije,nit sarajevo nit tuzla se pokazao ljudskost to nema dvojme,nego aspekt je da neki politicare zakuhaju situatcije oko 11.juli mislim petrovdan prebacit od 12.juli na 11.juli je smjesno i jos to organizirat festu za soccer i koncert mislim cudan obicaj za oprost njihove mrtve..

Zitat Zitat von mosnik Beitrag anzeigen
    slazem se,i mene kao covjek bio bi stid napast majka ko izgubise najmilije,nit sarajevo nit tuzla se pokazao ljudskost to nema dvojme,nego aspekt je da neki politicare zakuhaju situatcije oko 11.juli mislim petrovdan prebacit od 12.juli na 11.juli je smjesno i jos to organizirat festu za soccer i koncert mislim cudan obicaj za oprost njihove mrtve..
    Upravo to je ono sto neki ovdje ne poznaju. Da se 12.Juli u Srebrenici koristi odavno od strane Srba za vlastitu Manifestaciju nije nista novo. Novo je, da se od toga sada ocigledno pravi nesto kao vasher koji se prosiruje i na 11.Juli.

Vratimo se ovdje na Sarajlije i Tuzlake: Oni su se negativno pokazali na srpske manifestacije oko Dobrovoljacke ili Brcanske Malte. Ali: Oni nisu pravili neke turnire, koncerte ili raznorazne feste. Al kao sto si rekao: Cudan obicaj da se proslave vlastite zrtve, mozda je to sada u modi....

Seite 9 von 11 ErsteErste ... 567891011 LetzteLetzte