BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 7 von 10 ErsteErste ... 345678910 LetzteLetzte
Ergebnis 61 bis 70 von 94

Partisane entgeht der Gerechtigkeit

Erstellt von Cigo, 15.01.2009, 16:51 Uhr · 93 Antworten · 3.473 Aufrufe

Zitat Zitat von Secondos Beitrag anzeigen
    wichtige dokumente mitgenommen... ich habe auch im lastwagen mitgenommen...
    wohl eher im traktor

Zitat Zitat von Babbiges Gutzele Beitrag anzeigen
    @ Zurich
    Bratstvo i jedinstvo je samo postojalo na papiru i plakatima, to su bile prazne parole i nista drugo.
    Nije istina. Znam to najbolje po mojoj familiji i mom dijelu Banja Luke, gdje su prije rata svi zajedno bili i zajedno sve slavili i jugoslovenske utakmnice,...itd...itd... mnogo stvari. Nimalo mrznje.

A jos bolje mi to zna moj stari, koji se i dan danas cuje sa svojim hrvatskim i muslimanskim prijateljima iz stare vojske (bio je prije nekoliko godina u JNA). I on mi dan danas govori, da je postojalo Bratstvo Jedinstvo.

Zar nismo imali rat protiv treceg rajha ?
    Da

Zar si zaboravio

Cetnike
    Ustase i
    Domobrane?

Zato se i za vrijeme Jugoslavije sirila tolika propaganda zajendicke pobjede partizana protiv nacista, da bi ujedinili srbe hrvate itd.
    Medjutim zaboravili su, da je bilo nacionalista, koji su masovno manipulirali narod

Grasdackel
    Zitat Zitat von Zurich Beitrag anzeigen
    Nije istina. Znam to najbolje po mojoj familiji i mom dijelu Banja Luke, gdje su prije rata svi zajedno bili i zajedno sve slavili i jugoslovenske utakmnice,...itd...itd... mnogo stvari. Nimalo mrznje.

A jos bolje mi to zna moj stari, koji se i dan danas cuje sa svojim hrvatskim i muslimanskim prijateljima iz stare vojske (bio je prije nekoliko godina u JNA). I on mi dan danas govori, da je postojalo Bratstvo Jedinstvo.

Necu reci da takvih iznimaka nije bilo, ali za vecini "Jugoslavena" nije bilo do bratstva i jedinstva.

Necu reci da takvih iznimaka nije bilo, ali za vecini "Jugoslavena" nije bilo do bratstva i jedinstva.
    Jebiga... tu nismo bas istog misljenja. Ali OK. Onstanimo na tome.

Odkud hoces to znati? o_O

Grasdackel
    Zitat Zitat von Mastakilla Beitrag anzeigen
    Da

Zar si zaboravio

Cetnike
    Ustase i
    Domobrane?

Zato se i za vrijeme Jugoslavije sirila tolika propaganda zajendicke pobjede partizana protiv nacista, da bi ujedinili srbe hrvate itd.
    Medjutim zaboravili su, da je bilo nacionalista, koji su masovno manipulirali narod

To je to.
    Tu su bili partizani, ustase, domobrani, cetnici, kozjaci i sta ja znam sto.
    Jos se danas na primjer u hrvatskom saboru politicari svadjaju ciji je tata ili did sta bio.
    Zato Jugoslavija nikad ni nije imala sansu da bi vjecnon (ili barem dugo vrijeme) postojala.

Grasdackel
    Zitat Zitat von Mastakilla Beitrag anzeigen
    Odkud hoces to znati? o_O
    Vlastito iskustvo.
    Ja sam jos zivio u SFRJ

Dadi
    Zitat Zitat von Cvrcak Beitrag anzeigen
    Šta te onda izajve Metkovića smetaju, ako ti se Hrvatska ne sviđa kani se nije jer ni smo mi krivi što si ti turćin.
    Uostalom Tito vas je zajebo, ne Ustaše, što vas je mješao i što nemaš nikakav identitet.

Wieso es mich stört? Weil ich nix mit Türken am Hut ab vllt? Bist du ein Ösi? Oder ein Ithaka? Oder ein Madjar? Ne, siehst du...unabhängig von der Kultur, Religion oder Geschcihte...tz tz tz möchtergern Internet-Patriot...Alter wenn Kroatien aus Leuten wie hier bestehn würde, dann würde ich aber auf dieses Land scheißen, da kannst du Gift drauf nehmen, doch zum Glück gibts mehr normale als solche Vollpfosten wie euch...
    Haha und wie ein normaler Kroate die Ustasa "besser" finden kann, is mir n Rätsel, an die Ithaka verkauft um nen Pseudo-Marionetten-Staat aufrecht zu erhalten...sram vas bilo!!

Dadi
    Vlastito iskustvo.
    Ja sam jos zivio u SFRJ

Ima ih puno koji sada glume da nikada nisu bili jugoslaveni, dali su to hrvati, muslimani ili srbi, nema veze, ali zna se sta je nekada bilo...von daher...

Seite 7 von 10 ErsteErste ... 345678910 LetzteLetzte