BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 16 von 20 ErsteErste ... 6121314151617181920 LetzteLetzte
Ergebnis 151 bis 160 von 193

Peter Galbraith: Wegen Srebrenica die Oluja erlaubt ; Tudjman wäre verurteilt worden

Erstellt von Dissention, 21.11.2012, 19:57 Uhr · 192 Antworten · 6.334 Aufrufe

Gast829627
    Zitat Zitat von Allissa Beitrag anzeigen
    welchen kontext denn , als wenn du seine studie da gelesen hättest.... du kannst ja viel behaupten (wie immer) wie sehr ihn alle angeblich geliebt haben.... und er hat die kroaten dort so doll geliebt , dass er eine serbische partei gegründet hat

black jack modus on.............

Zitat Zitat von Legija Beitrag anzeigen
    ona veze nema ko je to vuce......zena je samo srbomrzac ....
    pa citirala sam ko je.... a ti si magarac

- - - Aktualisiert - - -

black jack modus on.............
    was hat denn blackjack damit zu tun du eumel, es steht doch in wikipedia was euer held für ein toller typ war.

Gast829627
    pa citirala sam ko je.... a ti si magarac

ich seh nix

welchen kontext denn , als wenn du seine studie da gelesen hättest.... du kannst ja viel behaupten (wie immer) wie sehr ihn alle angeblich geliebt haben.... und er hat die kroaten dort so doll geliebt , dass er eine serbische partei gegründet hat
    A ti si citala sve njegove radove iz osamdesetih i na osnovu toga donjela zakljucke - ma fantasticno ili ce ipak biti ono drugo, da si upisala njegovo ime na wikipediji, i mislis ovdje nekome tumacit? Nisi zivjela prije rata u SR Hrvatskoj i nisi poznavala mentalitet sibencana i njihov odnos prema njemu, tako da je svakakva diskusija o njemu sa tobom suvisna.

Zitat Zitat von Dinarski-Vuk Beitrag anzeigen
    A ti si citala sve njegove radove iz osamdesetih i na osnovu toga donjela zakljucke - ma fantasticno ili ce ipak biti ono drugo, da si upisala njegovo ime na wikipediji, i mislis ovdje nekome tumacit? Nisi zivjela prije rata u SR Hrvatskoj i nisi poznavala mentalitet sibencana i njihov odnos prema njemu, tako da je svakakva diskusija o njemu sa tobom suvisna.
    ma suvisan si ti pametnjakovicu......evo ovdje je tvoj heroj pokazao kakvu sjajnu mentalitet ima...jebo te on

Alisa, bolje mene napadaj, nemoj Vuka.
    Znaci, intelektualno je nadmasio ne samo tebe, vec i mene i 90 % Balkanforuma.

Ovo je greotaodboga citati

Zitat Zitat von Babsi Beitrag anzeigen
    Alisa, bolje mene napadaj, nemoj Vuka.
    Znaci, intelektualno je nadmasio ne samo tebe, vec i mene i 90 % Balkanforuma.

Ovo je greotaodboga citati
    ma muka tebe intelektualno nadmasiti....a sad hajd nazad u kuhinju i napravi nam baklave dok mi intelektualci dalje raspravljamo.....

Uopste nigde nisam tvrdila da sam ja intelektualka, vec treba znati kad se ne treba mesati u neke rasprave, i to jeste kad nemas POJMA.
    Uostalom, treba razlikovati gospodu i raju, ne mozes ti coveku kao sto je on reci "jebo te on". Nigde nisam procitala da se on spusta na takav nivo. Sreca tvoja.
    A sad odo da pohujem snicle.

ma suvisan si ti pametnjakovicu......evo ovdje je tvoj heroj pokazao kakvu sjajnu mentalitet ima...jebo te on
    Nema sta, ovi tvoji "argumenti" su toliko ubitacni, da se necu danima oporaviti od ovog udarca
    Nego Alissa, jesi li u stanju voditi raspravu bez postavljanja video-snimaka i slicica. Cisto da vidim, jesi li toliko potkovana materijom, da ti valjda nece biti problem razbiti sve moje "lazne" tvrdnje. Izvoli, na tebi je red, kad si se vec pocela umjesati', mozemo malo dublje "zaronit" i ostavit' floskule po strani.

Znaci, nije istina sto tvrdim:

Nisi zivjela prije rata u SR Hrvatskoj i nisi poznavala mentalitet sibencana i njihov odnos prema njemu