BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 11 von 35 ErsteErste ... 78910111213141521 ... LetzteLetzte
Ergebnis 101 bis 110 von 346

RS Symbole verfassungswidrig

Erstellt von , 19.11.2006, 19:07 Uhr · 345 Antworten · 10.969 Aufrufe

Zitat Zitat von Momce-Crnogorce
    Zitat Zitat von Dinarski-Vuk
    iz jedne i hiljade noci:

hmm, ja mislim da bi tebi bilo bolje da malo legnes i odspavas, pa tek polse
    da dodjes i iz pocetka ponovo :wink:
    Pre vas moram nauciti malo istorije vase a gore sam vec ispravio gresku :wink:

Zitat Zitat von Mauzer
    XEXE ....jebiga sta da se radi....
    mogu samo reci

Naprije Srpska 8)

:wink:

Ljepite te Plakate po RSu i po Federaciji tamo kod Glamoča,Drvara dje su skoro svi Srbi 8)

Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk
    Zitat Zitat von Mauzer
    mogu samo reci

Naprije Srpska 8)

Ljepite te Plakate po RSu i po Federaciji tamo kod Glamoča,Drvara dje su skoro svi Srbi 8)
    sto da provociras novi rat jel?

iz jedne i hiljade noci:

ach so.. izvini nisam vidjeo.. :wink:
    ma mene ti nemoras nista uciti, mene je moj babo dosta naucio, a ja znam da si ti pametan decko, DInarski.. :wink:

ee mozda me ipak mozes nesto nauciti, kolko je 1+1 ?

Momce

Zitat Zitat von DonBosancero
    Zitat Zitat von edinko
    @DonBosancero

Pa pocnimo od tvog pokojnog Babe Alije, neces mi valjda sad reci da nisi nikad u zivotu procitu njegovu Islamsku Deklaraciju ?

PS: Jedno jednostavno pitanje za tebe, da vidim jesi li stvarno inteligentan il si glup, maloljetan i zaludjen kao ostatak ovog foruma...

Koji je narod pre 1000 godina zivjeo u Bosni ?
    die osmanen von welchen ihr auch abstammt.
    Haj ba nezezaj Poturico, pravi odgovor nema sta, dobro poznajes tvoju
    istoriju/historiju/povijest ili kako vi kazete za historiju na vasem "bosnjackom" jeziku :wink:
    joj sta izmisljas, turci su vas jebali a ne nas. i na bosnanskom se kaze historija.
    A koji ste to "vi", tada ste kao nacija "Bosnjaci " postojali il kako ?
    Vidi vidi, ovo polako postaje interesanto, pa interesantna vasa historija, nema sta, ostaje covjek bez odgovora, od vas jos mogu mnogi nauciti stvarno, a da vidim oces li isto imati ovake "pametne" odgovore kad ti posaljem neke strane stranice u vezi toga, e onda se ti meni pokazi a ovo su prazne price i bajke iz jedne i hiljade noci :wink:

PS: Ako si malo pratio sta ja pisem, ako treba i posaljem neke linkove, al nikad srpske vec strane i objektivne i da vidimo kako ce te onda odgovarati na to :wink:
    bosnjani ba. prije nego sto su dosli turci, u bosni nikako srba nije bilo vi ste dosli tek s turcima.

ps: posalji ba mene to ne interesuje sta je prije bilo, i ti bolje budi se i gledaj u buducnosti....
    Tvoje istorijsko znanje prelazi nemoguce dimenzije od koje ja posjedujem ... svaka cast ... tvoj Babo pravi istoricar i preneo svoje znanje tebi ... svaka cast "bosnjacino " ....

PS: Mene ne interesuje sta pricaju mali balavci, koju znaju rat samo preko youtoube a istoriju sa wikipedia, i ti bolje nemoj ponavljati ono sto ti tvoj babo cjelo vrijeme trubi i probudi se vec jednom, to sto ti pricas neces ni sam povjerovati ... :wink:

Zitat Zitat von Mauzer
    mogu samo reci

Naprije Srpska 8)

Ne.. nego SLOBODNU REPUBLIKU SRPSKU! 8)

iz jedne i hiljade noci:

ach so.. izvini nisam vidjeo.. :wink:
    ma mene ti nemoras nista uciti, mene je moj babo dosta naucio, a ja znam da si ti pametan decko, DInarski.. :wink:

ee mozda me ipak mozes nesto nauciti, kolko je 1+1 ?

Momce
    Vidi, ja nebi ni ulazio u ovu temu, nego sam nesto napiso onom austro-ungarskom konju AK47 i odma se ovi umjesali i htjeli pokusati mene provocirati a samo su sebe napravili jos vecim budalama nego sto su vec ....

E matematika mi nije nikad jaka bila, to pitaj nekog drugog :wink:

ach ja ich hätte beinahe noch etwas vergessen...

-man führt derzeit gespräche mit den japanischen vertretern aus wirtschaft und politik....

-in paar tagen soll eine mehrere dutzend umfassende wirtschaftsdelegation aus russland kommen (unter ihnen auch einige gouverneure)...die wollen geld ins land bringen....

-und als schmankerl will man bald den privatisirerungsprozess der raffinerie brod abschliessen.

8)

Zitat Zitat von edinko
    @DonBosancero

Pa pocnimo od tvog pokojnog Babe Alije, neces mi valjda sad reci da nisi nikad u zivotu procitu njegovu Islamsku Deklaraciju ?

PS: Jedno jednostavno pitanje za tebe, da vidim jesi li stvarno inteligentan il si glup, maloljetan i zaludjen kao ostatak ovog foruma...

Koji je narod pre 1000 godina zivjeo u Bosni ?
    die osmanen von welchen ihr auch abstammt.
    Haj ba nezezaj Poturico, pravi odgovor nema sta, dobro poznajes tvoju
    istoriju/historiju/povijest ili kako vi kazete za historiju na vasem "bosnjackom" jeziku :wink:
    joj sta izmisljas, turci su vas jebali a ne nas. i na bosnanskom se kaze historija.
    A koji ste to "vi", tada ste kao nacija "Bosnjaci " postojali il kako ?
    Vidi vidi, ovo polako postaje interesanto, pa interesantna vasa historija, nema sta, ostaje covjek bez odgovora, od vas jos mogu mnogi nauciti stvarno, a da vidim oces li isto imati ovake "pametne" odgovore kad ti posaljem neke strane stranice u vezi toga, e onda se ti meni pokazi a ovo su prazne price i bajke iz jedne i hiljade noci :wink:

PS: Ako si malo pratio sta ja pisem, ako treba i posaljem neke linkove, al nikad srpske vec strane i objektivne i da vidimo kako ce te onda odgovarati na to :wink:
    bosnjani ba. prije nego sto su dosli turci, u bosni nikako srba nije bilo vi ste dosli tek s turcima.

ps: posalji ba mene to ne interesuje sta je prije bilo, i ti bolje budi se i gledaj u buducnosti....
    Tvoje istorijsko znanje prelazi nemoguce dimenzije od koje ja posjedujem ... svaka cast ... tvoj Babo pravi istoricar i preneo svoje znanje tebi ... svaka cast "bosnjacino " ....

PS: Mene ne interesuje sta pricaju mali balavci, koju znaju rat samo preko youtoube a istoriju sa wikipedia, i ti bolje nemoj ponavljati ono sto ti tvoj babo cjelo vrijeme trubi i probudi se vec jednom, to sto ti pricas neces ni sam povjerovati ... :wink:
    nije meni moj otac nista o tome pricao to sam ja citao po knjigama. a de ti meni reci sta tebe boli briga o nama i od koga smo mi nastali? mi smo sad bosanci (bosnjaci) i gotova je prica

Zitat Zitat von Mauzer
    mogu samo reci

Naprije Srpska 8)

Ne.. nego SLOBODNU REPUBLIKU SRPSKU! 8)
    i mislis da to nije porovokacija. probudi se san o velikoj srbiji je pukno