BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 12 von 35 ErsteErste ... 2891011121314151622 ... LetzteLetzte
Ergebnis 111 bis 120 von 346

RS Symbole verfassungswidrig

Erstellt von , 19.11.2006, 19:07 Uhr · 345 Antworten · 10.955 Aufrufe

Zitat Zitat von DonBosancero
    Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk
    Zitat Zitat von Mauzer
    XEXE ....jebiga sta da se radi....
    mogu samo reci

Naprije Srpska 8)

:wink:

Ljepite te Plakate po RSu i po Federaciji tamo kod Glamoča,Drvara dje su skoro svi Srbi 8)
    sto da provociras novi rat jel?
    Ne.. nego SLOBODNU REPUBLIKU SRPSKU! 8)
    i mislis da to nije porovokacija. probudi se san o velikoj srbiji je pukno
    Velika Srbija Pun si Velikobošnjačke Propagande..

Zitat Zitat von Dinarski-Vuk
    Zitat Zitat von Momce-Crnogorce
    Zitat Zitat von Momce-Crnogorce
    iz jedne i hiljade noci:

hmm, ja mislim da bi tebi bilo bolje da malo legnes i odspavas, pa tek polse
    da dodjes i iz pocetka ponovo :wink:
    Pre vas moram nauciti malo istorije vase a gore sam vec ispravio gresku :wink:
    ach so.. izvini nisam vidjeo.. :wink:
    ma mene ti nemoras nista uciti, mene je moj babo dosta naucio, a ja znam da si ti pametan decko, DInarski.. :wink:

ee mozda me ipak mozes nesto nauciti, kolko je 1+1 ?

Momce
    Vidi, ja nebi ni ulazio u ovu temu, nego sam nesto napiso onom austro-ungarskom konju AK47 i odma se ovi umjesali i htjeli pokusati mene provocirati a samo su sebe napravili jos vecim budalama nego sto su vec ....

E matematika mi nije nikad jaka bila, to pitaj nekog drugog :wink:
    ok, samo nezanm sta vam ovo sve treba..
    mislim, staje bilo bilo je, da moze sta da se promijeni staje bilo, onda bi svak to radio..
    al dobro, vi mozete diskutovati do sutra, i ipak necete doci na kraj..

za matematiku nema veze..

veliki pozdrav
    Momce

nije meni moj otac nista o tome pricao to sam ja citao po knjigama. a de ti meni reci sta tebe boli briga o nama i od koga smo mi nastali? mi smo sad bosanci (bosnjaci) i gotova je prica
    Ma lako je meni za vas, nego cinjenice vas bole pa sad stizu ovake odgovore al dobro necu sad vise ulaziti u detalje ....

Nek ti bude, vi ste bili od uvjek na ovim prostorima, ovo sto sam ti sve isprico je samo veliko-srpska propaganda mi smo se tek naselili u Bosni pre 30 godina i sada smatramo Bosnu srpskom ...

Alija je bio ugledan covjek, realista, humanista i zapadno orijentisan, steta sto ovake velike ugledne licnosti rano umiru ....
    Ne treba zaboraviti i velikog Harisa Silajdzica koji se za vrijeme rata zalago da vidi svijet sta cetnicke zvjeri rade sa neduznim civilima po Bosni, ne treba ni bosnjacke heroje Nasera Orica i Atifa Dudakovica zaboraviti koji su svaki milimetar svete islamske zemlje BiH krvno branili od srpskih agresora ....

A da Republika Srpska je stvorena od genocida a Federacija BiH je stvorena bez i jednog metka i bez jedne krvi, to je za pohvalu !!!

Ziv bio Bosnjacino i brani svaki milimetar svete islamske zemlje od Grahova do Zvornika od Bijeljine do Trebinja, ako se srbima nebi svidjelo u Bosni, eto im Sumadija ...

:!: :!: :!: :!:

Zitat Zitat von Mauzer
    mogu samo reci

Naprije Srpska 8)

Ljepite te Plakate po RSu i po Federaciji tamo kod Glamoča,Drvara dje su skoro svi Srbi 8)
    ma sta hoces vise od BiH ni 1cm˛ nece te dobit.

Zitat Zitat von Mauzer
    1. Fahne und Wappen bleiben serbisch
    2. Polizeit der RS bleibt
    3. 1,4 Mrd. € Investitionen in Gacko (Kraftwerk)
    4. 400 km Autobahnen und Schnellstraßen für 2 Mrd. €
    5. In Stanari wird neues Kraftwerk gebaut (Investition ca. 500 Mio €)
    5. Verkauf der Telekom der RS (am Dienstag wird der Verkäufer bekannt)
    ===> Verkauf soll mindestens 500 Mio € bringen
    6. Man verhandelt über Bau des Block B(Kraftwerk) in Ugljevik ca. 500Mio €

Pozdrav Republici Srpskoj od sestre Krajine . Ma vi u RS ste odavno prešli ekonomski "Federaciju", dok oni plate pare za zgradjnu Džamija, vi pravljate Mostove na Drini, da se spaja naša Zapadna Srbija sa Istočnom Srbijom Samo naprijed..!!
    Hahhaha da se malo bolje u to razumijes znao bi da je privreda u Federaciji dosta bolja nego u RS... procitaj gdje sta... pa svugdje pise dok izlazis iz Sarajeva u RS zna se dosta razlika... po cemu? po siromastvu RS-e nego u Federaciji... :wink:

Zitat Zitat von Mauzer
    mogu samo reci

Naprije Srpska 8)

ma sta hoces vise od BiH ni 1cm˛ nece te dobit.
    49% bato, 49%!! A bilo je i nekad 73%, dok niste vikali HILFEEE DZIHAD

Zitat Zitat von Mauzer
    ach ja ich hätte beinahe noch etwas vergessen...

-man führt derzeit gespräche mit den japanischen vertretern aus wirtschaft und politik....

-in paar tagen soll eine mehrere dutzend umfassende wirtschaftsdelegation aus russland kommen (unter ihnen auch einige gouverneure)...die wollen geld ins land bringen....

-und als schmankerl will man bald den privatisirerungsprozess der raffinerie brod abschliessen.

8)

noch ein artikel :wink:

Pogled iz Moskve: Povratak drugova
    Novosti - 19 Nov 2006 18:00:00

OVDJE nas dugo nije bilo, ali baš dugo, nešto oko 15-20 godina, zar ne? Kada kažem ovdje, naravno, mislim na Republiku Srpsku. Neću da računam "šminku" u obliku prisustva šake naših mirotvoraca (mada su i oni odradili neki posao zahvaljujući duhu oficira i vojnika, ali nikako - namjerama tadašnjeg rukovodstva Rusije) ili par dolazaka političkog klovna Vladimira Žirinovskog (ako se sjećate, to je onaj "Rus" što je obećao Srbima u tadašnjoj BiH atomsku bombu i slične fore i fazone). A o uspjesima "Kozirev-diplomatije" uopšte nema smisla pričati, sada zna se da je to bila obična izdaja naših obostranih interesa na Balkanu, a i širom svijeta.

E, a sada tako više nećemo, jer ova takozvana "taktika" više nema ni smisla, ni koristi, kako za Rusiju, tako ni za Republiku Srpsku. Lupanje u politička prsa više ne vrijedi - najbolje je raditi zajednički posao, koji će povezati nas i vas.

Pa zato sada prelazimo na malo ozbiljnije stvari - za neko (relativno malo) vrijeme konačno otvara se konzulat naše zemlje u Banjoj Luci - ono, što ste svi, a bogami i mi, tražili već čitav niz godina. Osim toga, samo da podsjetim čitaoce, "Zarubežneft" kupuje Naftnu industriju Republike Srpske, i samo treći svjetski rat u stanju je da to spriječi. Ali to još nije kraj - za nekoliko dana, ali biću precizan, tačno 23. novembra, u posjetu Republici Srpskoj stiže najjača, za vrijeme postojanja vaše republike, delegacija ruskih zvaničnika i privrednika. Da se ne lažemo, nju neće predvoditi neki drugorazredni diplomata (mada bih poštovao i njegovu odluku i spremnost za dolazak u Republiku Srpsku), već opunomoćenik predsjednika Rusije Vladimira Putina - gospodin Georgij Poltavčenko. Samo vama da kažem da je taj gospodin - guverner čitave Centralne Rusije, dakle - čovjek koji može da naređuje i odlučuje, a osim toga, vrlo je raspoložen prema Srbima u Republici Srpskoj, jer, što bi se reklo, veoma je upućen u situaciju na terenu, zahvaljujući radu Biroa Republike Srpske u Moskvi.

Kako što sam rekao malo prije, sa njim dolazi 10 guvernera oblasti koje se nalaze u Centralnoj Rusiji, najrazvijenijem, u svakom smislu, regionu naše zemlje. Dakle, može se očekivati stvarno jačanje u prvu ruku ekonomskih, pa i političkih veza između Ruske Federacije i Republike Srpske - ako se sjećate, baš o tome prije neki dan pričao je i ambasador Rusije u BiH gospodin Šuvalov, tokom susreta s premijerom Miloradom Dodikom i predsjednikom Republike Srpske Milanom Jelićem, koji su se već pokazali kao ljudi koji su zainteresovani za jačanje veza između naših zemalja.

Normalno da se taj projekat neće ostvariti odmah sutra - moramo naći lokaciju, pa kadar, pa srediti papire i tako dalje, svi mi znamo, kako to ide. Ali, s obzirom na to kako to izgleda trenutno, hoćemo sve to da uspijemo.

A samo sa svoje strane da dodam moje mišljenje - otkad dolazim u Republiku Srpsku, a to se dešava već 30 puta od proljeća 2003, imam utisak da su naši narodi jedan etnos, u svakom smislu, počevši od pojedinih riječi u jezicima, pa do plesa i još mnogih tradicija. Ono što smo bili razdvojeni i nismo znali jedni za druge, to je istorijska greška, koju će naša, a i svaka druga poslije nas, generacija ispravljati.

U ovom trenutku maltene sve zavisi od nas - ako ćemo da prihvatimo jedni druge, ako ćemo naći zajednički interes, ako ćemo dogovoriti zajedničko djelovanje, pitam se, gdje će nam biti kraj? Naravno, u okviru Dejtonskog sporazuma, da se ne lažemo. Pa onda, kako kaže čuvena narodna izreka "Živi bili pa vidjeli". A siguran sam da ćemo biti i zdravi, barem još godina sto. Ma kakvo stoljeće, nego dok se boje ne rastope!

Znači, ne treba nam ništa više - kada imamo obostranu želju da sarađujemo, ništa nam ne fali, zar ne?

(specijalno za "Glas Srpske")

Anatolij POMORCEV

49% bato, 49%!!
    A kako to da vam nisu dali jos taj jedan procanat, pa da bude 50% ??!

eh da im mamu jebem svabsku 8)

Zitat Zitat von Mauzer
    1. Fahne und Wappen bleiben serbisch
    2. Polizeit der RS bleibt
    3. 1,4 Mrd. € Investitionen in Gacko (Kraftwerk)
    4. 400 km Autobahnen und Schnellstraßen für 2 Mrd. €
    5. In Stanari wird neues Kraftwerk gebaut (Investition ca. 500 Mio €)
    5. Verkauf der Telekom der RS (am Dienstag wird der Verkäufer bekannt)
    ===> Verkauf soll mindestens 500 Mio € bringen
    6. Man verhandelt über Bau des Block B(Kraftwerk) in Ugljevik ca. 500Mio €

Haha vidi ovo, 2 Miliarde, 1,4 Mrd., pa 500 Miliona pa opet 500 Miliona hahahha pa ovo nece ni moja prauncad dozivjeti... koja glupost

seit wann gibt es die rs und wie ist sie entstanden?

ich kann nur sagen, völkermord und vertreibung,
    die gründer sind die meist-gesuchten kriegsverbecher der welt.

das reicht aus.