BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 9 von 10 ErsteErste ... 5678910 LetzteLetzte
Ergebnis 81 bis 90 von 92

RSK Exilregierung will Kroatien klagen

Erstellt von Ivo2, 15.05.2006, 04:21 Uhr · 91 Antworten · 3.973 Aufrufe

Zitat Zitat von baduglyboy Beitrag anzeigen
    die haben schläger nach zadar geschickt um makedonier zu verkloppen und es den kroaten in die schuhe zu schieben
    Der arme Mann, eigentlich ist das nicht witzig

Zitat Zitat von Šaban Beitrag anzeigen
    hey, sorry dass ich so nen alten thread aufleben lasse... aber ich hab eine frage. wie stehts heute? Was hat die Exilregierung gemacht?
    Sta su dosada napravili ? 'Najeli se jagnjadi po Vojvodini, vise neg' seljak u svom zivotu, setajuci se od parastosa do parastora, rad' promocije SRS-a, tj. zloupotrebe zrtava u vezi interesa.
    Ratko Licina, „Vojvoda“ Cubrilo, Buha i njihove gazde u SRS-u (gazda i osnivac) sprovode zapravo politiku, da se srbi nikada ne vrate na svoja ognjista, a svake godine porucuju „dogodine u Kninu“. SRS ih je osnovala zbog lova na birace, SRS-u je stalo do Krajine, kao meni do lanjskog snjega ili 100-godisnjaku do grupnog seksa. Njih krajisnici zanimaju u Zemunu, Novim Banovcima, Apatinu, Pancevu, Batajnici, Grockoj, na Busijama itd, tj. tamo dje za njih mogu glasati, sta ce im krajisnici u Kninu, Benkovcu, Glini ili Petrinji. U tzv. Vladi RSK (neznam ko ih je ikada birao, da nas predstavljaju) sjede ljudi, koji su doprinjeli velikim dijelom, nestanak Krajine, Miloseviceve sluge.

Šaban
    Zitat Zitat von Dinarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Sta su dosada napravili ? 'Najeli se jagnjadi po Vojvodini, vise neg' seljak u svom zivotu, setajuci se od parastosa do parastora, rad' promocije SRS-a, tj. zloupotrebe zrtava u vezi interesa.
    Ratko Licina, „Vojvoda“ Cubrilo, Buha i njihove gazde u SRS-u (gazda i osnivac) sprovode zapravo politiku, da se srbi nikada ne vrate na svoja ognjista, a svake godine porucuju „dogodine u Kninu“. SRS ih je osnovala zbog lova na birace, SRS-u je stalo do Krajine, kao meni do lanjskog snjega ili 100-godisnjaku do grupnog seksa. Njih krajisnici zanimaju u Zemunu, Novim Banovcima, Apatinu, Pancevu, Batajnici, Grockoj, na Busijama itd, tj. tamo dje za njih mogu glasati, sta ce im krajisnici u Kninu, Benkovcu, Glini ili Petrinji. U tzv. Vladi RSK (neznam ko ih je ikada birao, da nas predstavljaju) sjede ljudi, koji su doprinjeli velikim dijelom, nestanak Krajine, Miloseviceve sluge.
    d.H die serben aus kroatien werden hinterlistig verarscht...

Zitat Zitat von Šaban Beitrag anzeigen
    d.H die serben aus kroatien werden hinterlistig verarscht...
    Tacno, i za vrijeme rata i poslje rata. Jedini od ovih kvazi-poslanika je bio Licina, on je bio izabran 1993 godine. A Rade Cubrilo "junacki" je osvajao kakvu kucu preostalih hrvata u Kninu, nije nikada od bilo koga biran. Kao sto je narod bio za Babica, ali Babic nije smio postati predsjednik, postavljen je komunjara Martic od strane Milosevica. Koga smo sve imali, dobro smo i prosli.

Ipak mislim da su Krajisnici odnosno Srbi u Hrvatskoj samo radi Milosevica tako najebali da su izgubili sve sto su imali.Milosevic je ih kao lisica napalio na Hrvatsku tako bi pravio njima unutrasnje politicke probleme.

Iskreno mislim da bi Krajisnici dan danas bi vise prava imali i svoj dom etc etc da nisu se pustili prevariti od Milosevica i njegove kompanije.

Nazalost je to onda Hrvatska rijesila etnickom ciscenjem, pa su Krajisnici duplo najebali...

Za mene RSK nije nikada ni postojala, kamo li drzava ali je velika steta sta se desilo sa Srbima iz Hrvatske.

Zitat Zitat von HercegSrbadzija Beitrag anzeigen
    Ipak mislim da su Krajisnici odnosno Srbi u Hrvatskoj samo radi Milosevica tako najebali da su izgubili sve sto su imali.Milosevic je ih kao lisica napalio na Hrvatsku tako bi pravio njima unutrasnje politicke probleme.

Iskreno mislim da bi Krajisnici dan danas bi vise prava imali i svoj dom etc etc da nisu se pustili prevariti od Milosevica i njegove kompanije.

Nazalost je to onda Hrvatska rijesila etnickom ciscenjem, pa su Krajisnici duplo najebali...

Za mene RSK nije nikada ni postojala, kamo li drzava ali je velika steta sta se desilo sa Srbima iz Hrvatske.
    der ERS wärs wie der RSK gegangen,..

ERS ... hihihi

Gast829627
    wiso bin ich gesperrt

Zitat Zitat von Legija Beitrag anzeigen
    wiso bin ich gesperrt

:::

Zitat Zitat von Legija Beitrag anzeigen
    wiso bin ich gesperrt
    Wieso (nicht wiso) bist du nicht gesperrt
    Hast du nicht gelesen "Test"

Seite 9 von 10 ErsteErste ... 5678910 LetzteLetzte