BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 11 von 29 ErsteErste ... 78910111213141521 ... LetzteLetzte
Ergebnis 101 bis 110 von 290

Sammelthread EU-Stabilisierungs- und Assoziierungsabkommen Serbien

Erstellt von Krajisnik, 19.03.2005, 12:53 Uhr · 289 Antworten · 7.656 Aufrufe

wie stehen die bosnischen moslems zum thema "nigger in unseren gebieten" ?

Was ich ganz vergessen habe es gibt sie ja schon, nur keine massen, amerikanische nigger!!!!!

Zitat Zitat von SAmo_JoSip
    Zitat Zitat von Krajina-Force

Aber ob ihr das auch diesmal alleine schafft ?
    Haben wir das denn nicht schon?????????
    Und wir versprechen der Vojvodina eine unabhängigkeit und die machen die grenzenim norden auf und die kroatische truppen falllen in Beograd ein.So ist es gezwungen aufzugeben und gebiete abzutretten
    Cool ... mit Tadic ist es möglich auch ohne Krieg .... er verschenkt gerne Kuchen ( Gebiete :!: ) ...... welchen möchtet ihr haben nur an Tadic wenden.... mir ist es aber immer noch ein Rätsel warum viele denken das die jetzige serbische Regierung radikal wäre ?
    Was würden dann die jenigen denken wenn die SRS=Serbische Radikale Partei mit Aleksandar Vucic und Tomislav Nikolic an die Macht kämen würden.... o jee

Seit doch alle froh das solche Landes-Verräter an der Macht sind .... diese scheiss-Kommunisten Politiker würden auch ihre Mutter für Geld und einen EU-Beitritt verkaufen .......echt...

Zitat Zitat von WhiteSerbian
    wie stehen die bosnischen moslems zum thema "nigger in unseren gebieten" ?

Was ich ganz vergessen habe es gibt sie ja schon, nur keine massen, amerikanische nigger!!!!!
    Ich glaube eher würden sie in "ihren gebieten " neger reinlassen als serben :wink:
    Zapamti to ... bolje je sve i cigan pa i jedan camuga .... sve je ok samo da nije srbin :wink: :!:

Tja so ist es halt über serben denkt man immer am schlimmsten, als ob wir immun gegen Messer und Kugeln sind....in deutschland denkt man dazu noch es gab keinen einzigen toten serben im krieg...

da krajina-force to je ponekad stvarno cudno pa bre kako dode da hriscani mrze hriscani a ne Turska govna :?:

Tja so ist es halt über serben denkt man immer am schlimmsten, als ob wir immun gegen Messer und Kugeln sind....in deutschland denkt man dazu noch es gab keinen einzigen toten serben im krieg...
    Der ganze Westen basiert auf die Göbbels-Propaganda ....also Zusammengefasst :

ES GAB NUR SERBIEN-SERBEN ALS DEN AGRESSOR
    UND ES GAB KEINE SERBISCHEN OPFER :!:

Poserem se ja na Vatikan, Ameriku i Propagandu Zapada...

da krajina-force to je ponekad stvarno cudno pa bre kako dode da hriscani mrze hriscani a ne Turska govna :?:
    Ma kazem ti ja nemam pojma .... samo znam da bi " bosnjaci " naprimer radije voljeti imatu u zemlji milijun cigana i ostalih gamadi nego naprimer 1000 srba ..... a sto je najgore whiteserbian .... pre nego ove druge gledamo .. gledaj kako opet imamo SLOGU ... a ne da se mi srbi medjusobno djelimo ko pre 5000 u neka plemena ... jer i mi smo dosta u ratu bezveze izgbuli bas zbog te " NASE SLOGE " ... zapamti nama ce tek biti dobro kad budemo ovo od SVETOGA SAVE shvatili --- SAMO SLOGA SRBINA SPASAVA :wink:
    Dotlen nema nista od nas....

da bre, ja vidim kako cak i Srbi sa druge strane Drine
    jebu Srbe u bosni, kazu kao nismo pravi srbi a mi njima
    "Srbijanci" neki po "blesavim" Sumama Bosne kazu "mi smo bosanski pravoslavci" i
    kao distancijraju se od Majke Srbije!!!

To mora da prekine mi svi moramo postovati Srbiju jer je to glavna Srpska Zemlja
    A Turci nas naravno mrze jer nisu mogli snama, koranu i allahu se zakleli
    da ce unistiti srbe i srpsto a mi prdesmo na koran bre! ipak moglo se
    silovanje i klanje jadne srpske dece u rata sprjeciti samo mi smo tada
    nedje nekog turcina ubili a on koga su uhvatili zaklali koliko su nasi momci mogli
    turcima oci izvediti ali i pustili da beze a oni zahvalili se i poceli klati,
    kazemti mo je ujak kriv sto je pun kamion turaka se spasilo
    pa boli me kurac jesuli to bila deca, turci su srpsku decu silovali i klali
    ,i ubjen je pocetkom rata
    da je sada ziv i vidi snimke kako su turci klali pokajo bi se on sigurno...
    Srce me zaboli koliko su nasi mogli vise ubiti turske crve stoku ovog sveta
    al kao kukavice to nisu joj koliko je moglo biti mrtvije turaka 92-95 jebiga sta
    bi sad...

inace hrvati bi trebali da odjebu turke, pa nije valjda da ih stvarno cjene mislim
    da se foliraju!!!al od hrvata nista dok se nauce malo respekta!!!

Hrvati ne zaboravite turci su zakleti da uniste hriscane ovog sveta!!!

da bre, ja vidim kako cak i Srbi sa druge strane Drine
    jebu Srbe u bosni, kazu kao nismo pravi srbi a mi njima
    "Srbijanci" neki po "blesavim" Sumama Bosne kazu "mi smo bosanski pravoslavci" i
    kao distancijraju se od Majke Srbije!!!

To mora da prekine mi svi moramo postovati Srbiju jer je to glavna Srpska Zemlja
    A Turci nas naravno mrze jer nisu mogli snama, koranu i allahu se zakleli
    da ce unistiti srbe i srpsto a mi prdesmo na koran bre! ipak moglo se
    silovanje i klanje jadne srpske dece u rata sprjeciti samo mi smo tada
    nedje nekog turcina ubili a on koga su uhvatili zaklali koliko su nasi momci mogli
    turcima oci izvediti ali i pustili da beze a oni zahvalili se i poceli klati,
    kazemti mo je ujak kriv sto je pun kamion turaka se spasilo
    pa boli me kurac jesuli to bila deca, turci su srpsku decu silovali i klali
    ,i ubjen je pocetkom rata
    da je sada ziv i vidi snimke kako su turci klali pokajo bi se on sigurno...
    Srce me zaboli koliko su nasi mogli vise ubiti turske crve stoku ovog sveta
    al kao kukavice to nisu joj koliko je moglo biti mrtvije turaka 92-95 jebiga sta
    bi sad...

inace hrvati bi trebali da odjebu turke, pa nije valjda da ih stvarno cjene mislim
    da se foliraju!!!al od hrvata nista dok se nauce malo respekta!!!

Hrvati ne zaboravite turci su zakleti da uniste hriscane ovog sveta!!!
    Potpuno se slazem sa tobom ..... jer nervira me da stalno kukaju ... jel svijet radi na propagandi ... stalno seru oko Srebrenice picka im materina belosvetska .... sto nepokazu kako je srpski narod stradao u Sarajevu na Ilidzi,Grbavici , sta ne pokazu stradanje srba u Posavini znaci u Derventi,Odzaku,Gradisku,Sanski Most,Grahovo,Drvar,Petrovac,Glamoc,Cjela Krajna ... u Tuzli .....
    Bratunac,Milici,Srebrenica sve od 92-95 ..... al ovi odje neki glupi i neznaju samo pricaju o " Srebrenici " ja cu ti reci nesto .... vidjeli jednom sigurno na TV culi prvi put o Mladicu i Srebrenici i sada misle da su popili mozak cjelog svijeta ... to me nervira nikakve argumente nedaju samo znaju izgovoriti " Agresor " " Cetnik " " Srebrenica " i " Ratko mladic i Milosevic i Radovan Karadzic " ..... kad je bila tema EL-Mucahedin niko nije osudjivo odje na forumu .. niko .. a cim dodje ratko mladic na temi e odma se svi skupe " KO MUVA NA GOVNO " a

Da upravu si Srbija je glavna .. al puno izdajnika imas tamo ... pocelo od 1389 sa Vukom Brankovicem pa do danasnjice sa Tadicem ista stvar...

A sto se tice odnosa hrvata i bosnjaka .... sam si video u ratu ...
    Zelene Beretke njihovo " hrvatsko cvijece " ..... nema tu sta puno reci ..

FtheB
    Zitat Zitat von Krajina-Force
    Zitat Zitat von FtheB
    Wir wollen Serbien bis Zadar und ihr ein Kroatien bis Zemun ......
    Und wir wollen keine Balkanesen in Zemun und in Zadar! 8)
    Zemun wird voller Chinesen sein und Zadar voll von Zigeuner-Rassen 8)

Was ist besser 8)
    Dann würde sich ja fast nichts ändern:

Zemun ist voller Zigeuner und in Zadar stellt sich nur die Frage, woher die Zigeuner kommen sollen. 8)