BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 5 von 6 ErsteErste 123456 LetzteLetzte
Ergebnis 41 bis 50 von 58

Serben besitzen mehr Land im Kosovo als Albaner!!!

Erstellt von lupo-de-mare, 19.07.2004, 21:17 Uhr · 57 Antworten · 4.471 Aufrufe

Zitat Zitat von KineZ
    Warum die Serben mehr Land im Kosovo besitzen als die Siftari?
    Weil das unser Land ist
    hehehe, das ist ja echt ne tolle begründung ...

Zitat Zitat von Denis_Zec
    Zitat Zitat von KineZ
    Warum die Serben mehr Land im Kosovo besitzen als die Siftari?
    Weil das unser Land ist
    hehehe, das ist ja echt ne tolle begründung ...
    Hast du auch mal was von Humor gehöhrt :wink:

Zitat Zitat von Albanesi
    Wie gesagt die Okkupation von Serbien an Kosovo 1912 fing das Problem an.

Damals stellte die Serben eine kleine Minderheit von 5 % von der Bevölkerungs des Kosovo , seit daher wütete ein Terror seitens der serbisch-montenegrinischen Soldateska , sie versuchten mit legale und ilegale Versuchen das Leben der Albaner so schwer wie möglich zu machen und rissen Land von den Albanern ab und gaben es den serbischen und montenigrinischen Neuansiedlern die dann 20-30% stellte , trotzdem blieben die albaner mit 70% in der Mehrheit.
    und wenn nur 1% serben im kosovo leben würden haben sie immer noch 1000 mal mehr das recht dort zu leben als irgendwelche albaner !!!

Zitat Zitat von delije1984
    Zitat Zitat von Albanesi
    Wie gesagt die Okkupation von Serbien an Kosovo 1912 fing das Problem an.

Damals stellte die Serben eine kleine Minderheit von 5 % von der Bevölkerungs des Kosovo , seit daher wütete ein Terror seitens der serbisch-montenegrinischen Soldateska , sie versuchten mit legale und ilegale Versuchen das Leben der Albaner so schwer wie möglich zu machen und rissen Land von den Albanern ab und gaben es den serbischen und montenigrinischen Neuansiedlern die dann 20-30% stellte , trotzdem blieben die albaner mit 70% in der Mehrheit.
    und wenn nur 1% serben im kosovo leben würden haben sie immer noch 1000 mal mehr das recht dort zu leben als irgendwelche albaner !!!
    Tako je Delija nas!

znas sta ne razumijem, kad ste toliko ponosni na to kosovo sto ste dopustili da postanete tamo manjina ?

sto ste se odseljivali od tamo ? s vremenom su albanci postali vecina i sada po svim pravilima imaju vise prava na zemlju nego vi nebitno sto je srbija nastala na tom podruciju.

znas sta ne razumijem, kad ste toliko ponosni na to kosovo sto ste dopustili da postanete tamo manjina ?

sto ste se odseljivali od tamo ? s vremenom su albanci postali vecina i sada po svim pravilima imaju vise prava na zemlju nego vi nebitno sto je srbija nastala na tom podruciju.
    Tito blentav odseljavo Srbe sa Kosova,a blentavi Srbi naseli.
    Bilo ih je oko 2Mio srba tada,al neznam tacno koje godine to bese!
    Al sipci ako misle da ce se odcepiti i prikljuciti uz Albaniju tu su se zeznuli,
    taj FILM necu gledati :wink:

pa fino brate pusku u ruku, kundak sipcu u glavu i sredjena stvar ...

odakle si ti, jaro ?

pa fino brate pusku u ruku, kundak sipcu u glavu i sredjena stvar ...

odakle si ti, jaro ?
    Pa izgleda da ce se nastaviti sa part2 "pusku uruke......" :wink:
    Odakle sam:iz Valjevske-Loznice,garant si cuo za Kolubarske Bitke 1WK,
    nema par km od moje kuce.
    A majka mi ima kucu u Kisacu to je blizu Novoga Sada,al zivim am Bodensee Friedrichshafen.TI?

iskreno receno nisam nikad cuo za Valjevske-Loznice niti za Kolubarske Bitke ... ispricaj mi malo o tome ...

a gdje je to ? imal neki veci grad u blizini i koji je to dio srbije ?

ja sam ti sarajlija, bosna i hercegovina, cuvena po muji i sulji, travnickim sirom, tuzlanskoj soli, nenadmasivim cevapima i olimpijskim igrama.

sada poznata po korupciji, lopovlucima, krijumcarenjem zena, utajenjem novca i obnovljenim mostom u mostaru.

eh to je sve ... mozda sam tu i tamo nesto zaboravio, al to je nazalost u trenutku sve sto se moze reci ... a da, imamo 3 (!) predsednika, 350 ministara i isto toliko stranaka ... hehehe ... trose se pare na gluposti, partije vuku narod na gluposti mjesto da razmisljaju o zaista katastrofalnom stanju privrede. al onda bi se pokazali nesposobnim, lakse zavadit i vladat nego sam nesto stvorit. da smo bogdo azijati ... al nismo.

a zivim u njemackoj nedaleko od tebe ... kako sad vidim ... mogli bi jednog dana otic na vopi ... eh necu, odrezat ces mi jaja ... a sta ce zeko bez jaja ? posebno na uskrs !

Sad si me stvarno slatko nasmejo
    Valjevo ti je oko 170km od Novoga Sada poznati smo za dobru nasu domacu Sljuvu to ti ide ovako NS pa Fruska gora Indjija,Sabac tu ti je i ublizini UB i posle Sabca jedno 50 ili 60km ide ti Valjevo, e da sad sam se setio od Valjeva imas i Podrensku-Loznicu al to je bas grad garant si cu za njega to je kod Bosne al pripada jos Srbiji.VA ti je odprilike ko Friedrichshafen sa okolinom 60 000 -65 000 stanovnista jako lep grad, a sto je najlepse skoro svi su za Kraljevinu

Kolubarske Bitke neznam kad je to tacno bilo mislim sad na datum aber 1WK ,te bitke su se vodili kod i okolina Mionice.Mionice je selo pored VA to je tad bilo kad je nas Austro-Ugarska napala aha da Va i ostala mesta dosta su u Dolini to sam zaboravio da ti kazem!Da napali su nas sa oko 60 000 vojnika a nas je bilo oko 6 000-7 000 vojnika tu su se i moji dede borili,mi smo ih pobedili über eine LIST mislili su tada ko zna koliko smo mi .A nakraju kad su se predali nama i videli da smo oko 10 puta manje nego oni poceli da placu
    Tu im se Italija,Amerika,Engleska i ostale drzave smejali ,sad da bi pito nekoga starog austrijanca ko o tome zna pljunuo bi te i jebo ti sve po spisku jos nisu zaboravili
    Da ako te zanima Valjevo ili slike o VA idi samo na google.de i sve ce ti o VA izbaci ti.
    P.S.a jaja nebi ti odseko treba ce ti da pravis druge zecice

Seite 5 von 6 ErsteErste 123456 LetzteLetzte