BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 7 von 8 ErsteErste ... 345678 LetzteLetzte
Ergebnis 61 bis 70 von 71

Serbien in die EU auch ohne Mladic auslieferung?

Erstellt von mi_srbi, 02.02.2007, 18:25 Uhr · 70 Antworten · 2.868 Aufrufe

Zitat Zitat von Momce-Crnogorce
    Zitat Zitat von Dinarski-Vuk
    ..A u Srbiji je vec drukcije .... tamo ti je, ili ga skroz mrze ili ga skroz vole ....
    u dusi i srcu ga svi "vole" mogu ti reci.. (al ima izuetaka)

volis li ga ti?
    Ne momce, nemam ga ja sta voljeti ... heroji su sasvim drugi ... Major Milan Tepic, Veljko Milankovic itd. mozda ti ta imena nista ne govore al tu su za mene heroji ....

A to sto ga neki i vole, mozda zato sto je Srbin ... i gledaju kako drze drugi narodi do svog " heroja " pa zasto nebi i oni ... neki ga vole sto im je spasio glavu ... neki ga vole mozda da se pokazu da su veliki srbi ... drugi ga vole sto se borio sa srpski narod .. ima tu 100 primjeraka ...
    spasio glavu.. heh.. drugima je skratio glavu.. zaklo glavu.. mnogima je zivot upropastio.. a nekima je i kucu zapalio.. ima tu jos idalje.. ali, necemo o tome..
    ti znas da ja nevolim te teme..

nego eto, samo sam volio da znam sta ti mislis o tome.. :wink:
    Hehe ma i ja nevolim o tome mnogo pricati ...
    Znas kako je ... ovaj ovo onaj ono i vodi se ta tema u beskrajnost ... To su vruce teme .. koje u 90 % slucajeva vode do svadje i vrijedjanja ... :wink:
    aha, znam hheh. ali ja sam ti reko, mene je samo tvoje misljenje intersiraralo.. mada sam i pretpostavljo al eto..
    ti si previse pametan i nisi seljak da bi se glupirao i predikao neke radikalne i nacionalisicke parole ovdje.. i lazi posipao..
    Prosla su ta vrijemena hehe ..
    Mogu razumjeti da je neko (u stvari dosta njih) radikalan i nacionalisticko orijentisan kad je rat bio ili nekog izgubio ... ipak je rat ... nema tu onda "brate" ili "svi smo mi isti " itd . znam ja toga dosta sto je bilo ... mrznja prema svemu sta nije tvoj narod ...ali
    nemogu od nekih razumjeti da su i posle vise od 10 godina rata jos uvjek zestoki na neke stvari .... cist patriotizam uvjek je dobro pretjerano nacionalisticko nikad .... :wink:

Zitat Zitat von mi_srbi
    Nego deki kakav stav imas prema Arkanu ? Jel on za tebe heroj ili ... ?
    Mogu li do shvatiti kao " HEROJ A NE ZLOCINAC "

..A u Srbiji je vec drukcije .... tamo ti je, ili ga skroz mrze ili ga skroz vole ....
    u dusi i srcu ga svi "vole" mogu ti reci.. (al ima izuetaka)

volis li ga ti?
    Ne momce, nemam ga ja sta voljeti ... heroji su sasvim drugi ... Major Milan Tepic, Veljko Milankovic itd. mozda ti ta imena nista ne govore al tu su za mene heroji ....

A to sto ga neki i vole, mozda zato sto je Srbin ... i gledaju kako drze drugi narodi do svog " heroja " pa zasto nebi i oni ... neki ga vole sto im je spasio glavu ... neki ga vole mozda da se pokazu da su veliki srbi ... drugi ga vole sto se borio sa srpski narod .. ima tu 100 primjeraka ...
    spasio glavu.. heh.. drugima je skratio glavu.. zaklo glavu.. mnogima je zivot upropastio.. a nekima je i kucu zapalio.. ima tu jos idalje.. ali, necemo o tome..
    ti znas da ja nevolim te teme..

nego eto, samo sam volio da znam sta ti mislis o tome.. :wink:
    Hehe ma i ja nevolim o tome mnogo pricati ...
    Znas kako je ... ovaj ovo onaj ono i vodi se ta tema u beskrajnost ... To su vruce teme .. koje u 90 % slucajeva vode do svadje i vrijedjanja ... :wink:
    aha, znam hheh. ali ja sam ti reko, mene je samo tvoje misljenje intersiraralo.. mada sam i pretpostavljo al eto..
    ti si previse pametan i nisi seljak da bi se glupirao i predikao neke radikalne i nacionalisicke parole ovdje.. i lazi posipao..
    Prosla su ta vrijemena hehe ..
    Mogu razumjeti da je neko (u stvari dosta njih) radikalan i nacionalisticko orijentisan kad je rat bio ili nekog izgubio ... ipak je rat ... nema tu onda "brate" ili "svi smo mi isti " itd . znam ja toga dosta sto je bilo ... mrznja prema svemu sta nije tvoj narod ...ali
    nemogu od nekih razumjeti da su i posle vise od 10 godina rata jos uvjek zestoki na neke stvari .... cist patriotizam uvjek je dobro pretjerano nacionalisticko nikad .... :wink:
    ako se nevaram u bibliji i kuranu pise nesto o "oprostajima.. vergebung.." itd.. man sollte ein blick darauf werfen..
    moj dedo je izgubio sina znaci moga ujka, u ratu, pa i dan danas ima posla sa srbima.. stace, staje bilo bilo je.. nije mu drugi srbin kriv sto je drugi srbin.... ma nevrijedi o tome pricati..

arkan je gori od mladica.........

Zitat Zitat von mi_srbi
    Jel ti mislis ovog Arkana ili :?:

http://youtube.com/watch?v=-rbrvMERYD4

ovaj sto kaze u u u u u u ovaj kurac idi te napred lomite neprijatelja?

http://youtube.com/watch?v=aSxCpk5sf44

ako se nevaram u bibliji i kuranu pise nesto o "oprostajima.. vergebung.." itd.. man sollte ein blick darauf werfen..
    moj dedo je izgubio sina znaci moga ujka, u ratu, pa i dan danas ima posla sa srbima.. stace, staje bilo bilo je.. nije mu drugi srbin kriv sto je drugi srbin.... ma nevrijedi o tome pricati..

Znam na sto mislis ... " Oprosti al ne zaboravi " ... zivot dalje tece ... ma da kao pre rata nikad vise nece biti ... kako se sad drustvo razvija ne u sledecih 1000 godina ...

A sto se tice Arkana .... ako neki Srbin njega smatra herojom i spasiocem srpskog naroda ... taj nema onda blage veze o srpstvu i istoriji i bilo cemu sta se dogadjalo ...

Jednom cu ako budem imo vrijemena otvoriti temu i navesti mnogo primjeraka zasto ovako mislim o njemu ...

Zitat Zitat von mi_srbi
    Zitat Zitat von mi_srbi

Znam te snimke ... to ja sa ratista iz Istocne Slavonije 91 ....
    Da ti znas sta je on sve tamo radio ...

Znam na sto mislis ... " Oprosti al ne zaboravi " ... zivot dalje tece ... ma da kao pre rata nikad vise nece biti ... kako se sad drustvo razvija ne u sledecih 1000 godina ...

A sto se tice Arkana .... ako neki Srbin njega smatra herojom i spasiocem srpskog naroda ... taj nema onda blage veze o srpstvu i istoriji i bilo cemu sta se dogadjalo ...

Jednom cu ako budem imo vrijemena otvoriti temu i navesti mnogo primjeraka zasto ovako mislim o njemu ...
    pa eto.. on je bio onaj tipicni möchtegern veliki srbin.. mislio je da ce sa silovanjem i kradjom i gorim stvarima dobiti veliku srbiju.. al eto, i njega je pravda stigla..
    bog sve vidi.. bog je jedan.. pa bio allah ili hisus..

Zitat Zitat von mi_srbi
    Zitat Zitat von mi_srbi

Znam te snimke ... to ja sa ratista iz Istocne Slavonije 91 ....
    Da ti znas sta je on sve tamo radio ...
    uspeo da uzima ustasima tenkove i zezo se sa njima preko "funk".

ustase,evo stojim ispred vaseg tenka,vasa zastava u nasem blatu oder so na ja imao uvek smesne komentare.

Zitat Zitat von mi_srbi
    Arkan war in erster Linie ein Maifosi / Mafia-Boss / Verbrecher.

@hartz4

umjesto da ucis te glupe pjesme bolje bi ti bilo da posjetis malo skolu

Seite 7 von 8 ErsteErste ... 345678 LetzteLetzte