BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 2 von 6 ErsteErste 123456 LetzteLetzte
Ergebnis 11 bis 20 von 60

Serbien: Garant für das Bestehen der RS & BiH

Erstellt von Der_Buchhalter, 26.01.2010, 09:19 Uhr · 59 Antworten · 3.235 Aufrufe

kenozoik
    po tvome su onda i mongolska i kazahstan svitske sile

dovoljno da mi ameri, ruje i ovi beskicmenjaci iz eu muljaju u dvoristu, najbolje jos da se tamo neki vapihidaariparalanlinglam iz indije misa u nasa posla... aj bizi

Zitat Zitat von Šljivovica Beitrag anzeigen
    da ti kazem iskreno moje misljene takodje misljenje od dosta srba sve zavisi od toga kako nas ovi probaju da jebu u zdrav mozak radi kosova. mi hocemo samo ista pravila koja vaze i za sve druge. no sad ako ta pravila nevaze za albance sto bi vazili za srbe ili bilo kog drugog naroda na ovom svetu?

nisu oni zlatni od boga stvoreni da imaju samo oni to pravo a drugi ne ako me razumes. naravno sam za bosnu u jednoj granici zato sto je ta regija bila vec pre turaka kraljevina bosna dva naroda srba i hrvata:

sto se toga tice nisi u pravu...

Zitat Zitat von batakanda Beitrag anzeigen
    priznajen, zanimljivo i opravdano razmisljanje... ali cila regija je opet degradirana, tako skrpana da daje zapadu mogucnost kockanja... znaci, ako amerima bude trebala naklonost srba (iz bilo kojeg razloga) dozvolit ce ocjepljenje rs ili pripajanje sr... ako ne, drzat ce srbe pod pritiskom upravo s rs... daljni instrument ce biti treci entitet za hrvate... a i na samom kosovu nije zadnja ric izrecena... zbrka ziva s ciljen drzanja ovog regiona nestabilnim...

unatoc tome sto iman potpuno drugi stav (trenutno neizvediv ), tribalo je kako danas stvari stoje tu nestritnu drzavu bosnu podilit i cao djaci...

podilit ce te vi kurac moj...

kenozoik
    on vec jest malo podiljen... to ka prvo...

ka drugo, citaj CITAJ

ka trece, naprosto ti post prska od argumenata tikvane...

da ti kazem iskreno moje misljene takodje misljenje od dosta srba sve zavisi od toga kako nas ovi probaju da jebu u zdrav mozak radi kosova. mi hocemo samo ista pravila koja vaze i za sve druge. no sad ako ta pravila nevaze za albance sto bi vazili za srbe ili bilo kog drugog naroda na ovom svetu?

nisu oni zlatni od boga stvoreni da imaju samo oni to pravo a drugi ne ako me razumes. naravno sam za bosnu u jednoj granici zato sto je ta regija bila vec pre turaka kraljevina bosna dva naroda srba i hrvata:
    An was für einen Wahnsinn muss man nur leiden, um immer den gleichen Mist in einen Theard zuschreiben, in dem es um BiH geht....

priznajen, zanimljivo i opravdano razmisljanje... ali cila regija je opet degradirana, tako skrpana da daje zapadu mogucnost kockanja... znaci, ako amerima bude trebala naklonost srba (iz bilo kojeg razloga) dozvolit ce ocjepljenje rs ili pripajanje sr... ako ne, drzat ce srbe pod pritiskom upravo s rs... daljni instrument ce biti treci entitet za hrvate... a i na samom kosovu nije zadnja ric izrecena... zbrka ziva s ciljen drzanja ovog regiona nestabilnim...

unatoc tome sto iman potpuno drugi stav (trenutno neizvediv ), tribalo je kako danas stvari stoje tu nestritnu drzavu bosnu podilit i cao djaci...
    Lipo, a jel nebi bilo lipse, da podilimo tvoje sranje u tvojim ustima, da se malo usutis?

kenozoik
    ubise me tvoji argumenti... aaarghhh...

bilo bi nesto jos lipse, ali necu o tome, da nebi tako rano popija ban

nastavite

wäre super-nett könntet ihr euch doch in deutsch unterhalten.....

danke

kao prvo nemoras me vredjas kao drugo to nije tacno! Muslimani (od 1998 nazvani bosnjaci) kao nacija tat nije postojala u kraljevini bosna jel tat ni islam nije uso u balkan. muslimani su uvek bili u bosni kao hrvati i srbi samo pre vreme turaka su se oni jos gledali kao srbi, hrvati ili sto se mene tice kao bogumilska sekta koja je kao manjina postojala u BiH po vasem.

ako me pitas dali je "danasnji" muslimanski-bosnjacki narod postojao u BiH pre turaka und definitivno NE! ako me pitas dali su danasnji muslimani ziveli uvek u BiH samo kao druga nacija onda definitivno DA! sad nerazumem de je tvoj problem?
    Cuj tek od 1998 prije nastanka Jugoslavije, stanovnici Bosne zvali su se Bosnjani, i bilo je Bosnjana Pravoslavaca, Bosnjana Katolika a isto tako Bosnjana Muslimana
    Sto znaci bio je narod koji je sebe nazivao Bosnjani, a bilo je razlicitih religija
    Nije bilo ni Srba ni Hrvata decko Tek dolaskom Turaka, Turci naseljavaju podrucje Bosne, sa Vlasima

Nego sta si ti? Nekako si mi previse taman za Srbina

on vec jest malo podiljen... to ka prvo...

ka drugo, citaj CITAJ

ka trece, naprosto ti post prska od argumenata tikvane...
    Jes ti to iz Dalmacije?

Seite 2 von 6 ErsteErste 123456 LetzteLetzte