BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 4 von 6 ErsteErste 123456 LetzteLetzte
Ergebnis 31 bis 40 von 60

Serbien: Garant für das Bestehen der RS & BiH

Erstellt von Der_Buchhalter, 26.01.2010, 09:19 Uhr · 59 Antworten · 3.236 Aufrufe

kenozoik
    hm, nije tema ali ako si navalija...

znaci, ne tamo neki dokazi à la "pricali su stari egipcani da postoji tamo neko plemo hrvatsko", neko materijalni dokaz, evo ti natpis koji datira iz druge pologice 9. stoljeca... cak je iz mog kraja

i nastavak

pise: BRANIMIRO COM(ite) DUX CRUATORU(m) COGIT(avit)

sta nista drugo znaci nego branimir vojvoda knez hrvata naumi... branimir ti je bija iz sopota kraj benkvoca...

aj trazi sam bogati, imas zanimljivih stvari i tvrdih dokaza... citaj knjigu konstantina porfirogeneta "de administrando imperio", koju, da naglasim, isto ne uzimam zdravo za gotovo, ali ipak je bitan svijedok onog vrimena... iznajmin ti ju ja ako os, iman je i na njemacki... usput, spominje i srbe i hrvate taj porfirogenet, ali o bosnjacima ni ric... a covik nije nas, nego tamo neki vladar i vojskovodja (nije ni nama nesto puno prostora posvetija, ali baren nesto sitno)... cudno...

eto toliko, kad si povuka za jezik...

Zitat Zitat von batakanda Beitrag anzeigen
    hm, nije tema ali ako si navalija...

znaci, ne tamo neki dokazi à la "pricali su stari egipcani da postoji tamo neko plemo hrvatsko", neko materijalni dokaz, evo ti natpis koji datira iz druge pologice 9. stoljeca... cak je iz mog kraja

i nastavak

pise: BRANIMIRO COM(ite) DUX CRUATORU(m) COGIT(avit)

sta nista drugo znaci nego branimir vojvoda knez hrvata naumi... branimir ti je bija iz sopota kraj benkvoca...

aj trazi sam bogati, imas zanimljivih stvari i tvrdih dokaza... citaj knjigu konstantina porfirogeneta "de administrando imperio", koju, da naglasim, isto ne uzimam zdravo za gotovo, ali ipak je bitan svijedok onog vrimena... iznajmin ti ju ja ako os, iman je i na njemacki... usput, spominje i srbe i hrvate taj porfirogenet, ali o bosnjacima ni ric... a covik nije nas, nego tamo neki vladar i vojskovodja (nije ni nama nesto puno prostora posvetija, ali baren nesto sitno)... cudno...

eto toliko, kad si povuka za jezik...
    Pa bas Konstantin kaze da Bosna nije Krscena zemlja Nada Klaic kaze da je BiH nastala prije Hrvatske

Moje pitanje je bilo vise vezano za nekakav rodovnik Al vjerovatno ne znas o tome nista

kenozoik
    Zitat Zitat von B0šNjAk Beitrag anzeigen
    Pa bas Konstantin kaze da Bosna nije Krscena zemlja Nada Klaic kaze da je BiH nastala prije Hrvatske

Moje pitanje je bilo vise vezano za nekakav rodovnik Al vjerovatno ne znas o tome nista
    jebiga, dotuka si me, rekla nada klaic da je bih nastala prije hrvatske... svi pisani dokumenti, klesani spomenici, natpisi i sviton priznati dokumenti padaju u vodu, jer eto, rekla nada klaic... pa onda je valjda tako...

aj, naci cu veceras taj dio porfirogeneta... za rodovnik sam pogledaj, imas obiteljsko stablo hrvatskih vladara na internetu, pitaj google...
    ali mislin da su dzenad i mufid vladali vec za vrime starih egipcanskih dinastija u bosni... ono, piramida sunca, ovo ono...

jeba ja sebe, reka san si da necu vise ulazit u vake nebulozne rasprave, a ja opet...

jebiga, dotuka si me, rekla nada klaic da je bih nastala prije hrvatske... svi pisani dokumenti, klesani spomenici, natpisi i sviton priznati dokumenti padaju u vodu, jer eto, rekla nada klaic... pa onda je valjda tako...

aj, naci cu veceras taj dio porfirogeneta... za rodovnik sam pogledaj, imas obiteljsko stablo hrvatskih vladara na internetu, pitaj google...
    ali mislin da su dzenad i mufid vladali vec za vrime starih egipcanskih dinastija u bosni... ono, piramida sunca, ovo ono...

jeba ja sebe, reka san si da necu vise ulazit u vake nebulozne rasprave, a ja opet...

Nisam ja tebe dotukao, forum je za mjenjanje misljenja i postavljanja historijskih cinjenica
    Cinjenica je da Dubrovnik Srpski grad Isto tako i neki drugi gradovi..

Ti se mozes divit brojnim dokazanim falsfikatima Koji su vecinom napravljeni od crkve..

kenozoik
    dapace

sta rodijak, pokusavas uvuc srbe u raspravu? ajme lika...

aj, kako ti kazes, dubrovnik je srpski grad i vi ste egipcani... zagreb je austrijski grad, slavonija madjarska, istra talijanska... nek se javi ko jos neki dija hrvatske zeli... liku recimo... jebate, nigdi hrvata, nema nas, nit nas je bilo!!! alo smo jebeni kad uzmes u obzir da nas i nema... invisible croats...

nije nista nase bilo, nit hrvata nije bilo prije... ali ima nas sada, i sada je nase sta mi nasim smatramo... a takvi ka ti samo dalje kakite, doce na naplatu jer ce i hrvati trazit treci entitet... pa ce te dobit fildzan drzavu

nadan se da ti je srce sada na mistu

zivila nada klaric

Lance Uppercut
    Zitat Zitat von Zurich Beitrag anzeigen
    Der Punkt ist, das Dayton ein Kompromiss ist und keinem geschmeckt hat. Und Balkaner sind ja bekannt, dass sie von Kompromiss-Lösungen wenig halten. Man will eben das Seine durchsetzen, koste es was es wolle.

So sahen sich halt 1995 in BiH alle als Verlierer. Die Serben und Kroaten in BiH konnten ihre Gebiete mit ihrem "Mutterland" nicht vereinigen (für was sie die ganze Zeit im BiH-Krieg kämpften) und die Bosniaken bekamen ihren Zentralstaat unter Sarajevo nicht (für was sie die ganze Zeit im BiH-Krieg kämpften).
    Ja. Aber vor allem die Serben aus der RS haben in letzter Zeit darauf bestanden das Dayton-Abkommen beizubehalten.

dapace

sta rodijak, pokusavas uvuc srbe u raspravu? ajme lika...

aj, kako ti kazes, dubrovnik je srpski grad i vi ste egipcani... zagreb je austrijski grad, slavonija madjarska, istra talijanska... nek se javi ko jos neki dija hrvatske zeli... liku recimo... jebate, nigdi hrvata, nema nas, nit nas je bilo!!! alo smo jebeni kad uzmes u obzir da nas i nema... invisible croats...

nije nista nase bilo, nit hrvata nije bilo prije... ali ima nas sada, i sada je nase sta mi nasim smatramo... a takvi ka ti samo dalje kakite, doce na naplatu jer ce i hrvati trazit treci entitet... pa ce te dobit fildzan drzavu

nadan se da ti je srce sada na mistu

zivila nada klaric
    Nada Klaric?

kenozoik
    Zitat Zitat von B0šNjAk Beitrag anzeigen
    Nada Klaric?
    drago mi sta san te jednostavnim tipfelerom uspija toliko nasmijat

Stas ljudski je da se smijemo, zar ne?
    Nego poznajes li mozda cro love kako vech ide nick

...i skrenuti sa teme kada nema argumente

A poslje ce nam opet trubiti o bosni i "bosnjanima" koji su potomci ilira i uvijek zivili na balkanu i koji nisu Srbi i Hrvati

Jedan pametan covijek je jednom rekao:

Da bi objasnio tko i sta sam ja, moram prvo deklarirati sta nisam,

mogu da se samo smijem u pogledu na tu recenicu, jer je jednostavno istinita

Seite 4 von 6 ErsteErste 123456 LetzteLetzte