BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 5 von 6 ErsteErste 123456 LetzteLetzte
Ergebnis 41 bis 50 von 60

Serbien: Garant für das Bestehen der RS & BiH

Erstellt von Der_Buchhalter, 26.01.2010, 09:19 Uhr · 59 Antworten · 3.231 Aufrufe

kenozoik
    nikoga ja ode ne poznajen osobno, osim jedne osobe, koja nije "balkanskog" porijekla...

Zitat Zitat von batakanda Beitrag anzeigen
    jel tvoji sunarodnjaci dile tvoje misljenje?
    RS treba da ostane u BiH... cemu te gluposti... cini mi se da ljudi dole imaju druge brige... jebo Dodika on je politicar on zaradjuje dosta novca. On ima dovoljno vremena da razmislja.

Zitat Zitat von Mastakilla Beitrag anzeigen
    ...i skrenuti sa teme kada nema argumente

A poslje ce nam opet trubiti o bosni i "bosnjanima" koji su potomci ilira i uvijek zivili na balkanu i koji nisu Srbi i Hrvati

Jedan pametan covijek je jednom rekao:

Da bi objasnio tko i sta sam ja, moram prvo deklarirati sta nisam,

mogu da se samo smijem u pogledu na tu recenicu, jer je jednostavno istinita

Ja ne skrecem s teme Sta je bolji dokaz neka prica ili gen?
    Zasto onda kad neko nakon 10 godina radi gen test, da bi bio siguran ko mu je otac? Po tvom bi trebao pitat nekog starijeg covjeka da mu on kaze ko mu je otac

Al vidim da si jedva docekao da neko meni kontrira, jer ti nisi sposoban da kontriras meni

Imam ja argumente, al kome ih iznosit nekom ko se divi NDH? A ti ga jos branis, slatko

kenozoik
    lese gerade die relevanten kapitel im DAI... hm, hilf mir ma', ich finde keine angaben zu bosnien... hier steht nur das kroatisches an serbisches land grenzt... hilf mir mal auf die sprünge wo ich suchen soll?

kenozoik
    lese gerade die relevanten kapitel im DAI... hm, hilf mir ma', ich finde keine angaben zu bosnien... hier steht nur das kroatisches an serbisches land grenzt... hilf mir mal auf die sprünge wo ich suchen soll?
    ne zelin bit dosadan, ali jos cekan tvoj citat, izvor ili sta vec, porfirogeneta...

jebiga, dotuka si me, rekla nada klaic da je bih nastala prije hrvatske... svi pisani dokumenti, klesani spomenici, natpisi i sviton priznati dokumenti padaju u vodu, jer eto, rekla nada klaic... pa onda je valjda tako...

aj, naci cu veceras taj dio porfirogeneta... za rodovnik sam pogledaj, imas obiteljsko stablo hrvatskih vladara na internetu, pitaj google...
    ali mislin da su dzenad i mufid vladali vec za vrime starih egipcanskih dinastija u bosni... ono, piramida sunca, ovo ono...

jeba ja sebe, reka san si da necu vise ulazit u vake nebulozne rasprave, a ja opet...
    ne zelin bit dosadan, ali jos cekan tvoj citat, izvor ili sta vec, porfirogeneta...
    Mislim da bi ja trebao cekat tvoj citat od porfirogenta
    Izgleda od silnog zanosa se lagano gubis, zanima me koji ces dokazani falsfikat da mi poturis ovdje na forumu kao orginalni dokument..

Ili koju ces kamenu plocu da stavis i reci da je iz nekog xx perioda, a ono dokazano da je ploca stavita najmanje 500 godina kasnije

Magic
    Zitat Zitat von B0šNjAk Beitrag anzeigen
    Mislim da bi ja trebao cekat tvoj citat od porfirogenta
    Izgleda od silnog zanosa se lagano gubis, zanima me koji ces dokazani falsfikat da mi poturis ovdje na forumu kao orginalni dokument..

Ili koju ces kamenu plocu da stavis i reci da je iz nekog xx perioda, a ono dokazano da je ploca stavita najmanje 500 godina kasnije
    Skupile se nove zrtve,bata,lucky i ilijah a brze ce se opet zakopati nego sto su iskopani

Zitat Zitat von Magic Beitrag anzeigen
    Skupile se nove zrtve,bata,lucky i ilijah a brze ce se opet zakopati nego sto su iskopani

Haha, zanima me sta ce postavit Inace veoma me intresuje naucna fantastika, slikovnice i bajke

Magic
    Zitat Zitat von B0šNjAk Beitrag anzeigen

Haha, zanima me sta ce postavit Inace veoma me intresuje naucna fantastika, slikovnice i bajke
    Haha i ja jedva cekam ko na Djeda Mraza,sutra kad se probude google, youtube i selfmade-fantasy.org ce da gori

Zitat Zitat von Magic Beitrag anzeigen
    Haha i ja jedva cekam ko na Djeda Mraza,sutra kad se probude google, youtube i selfmade-fantasy.org ce da gori
    haha zapalit che servere na spomenutim stranicama pretraga ce biti na maximum hahahaha

Seite 5 von 6 ErsteErste 123456 LetzteLetzte