BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 12 von 12 ErsteErste ... 289101112
Ergebnis 111 bis 119 von 119

Serbien schürt Konflikte

Erstellt von skenderbegi, 28.03.2008, 07:38 Uhr · 118 Antworten · 4.661 Aufrufe

Zitat Zitat von leptirica Beitrag anzeigen
    koliko je normalan nas narod, svi vidimo, inace nebi radili sami protiv sebe...klasican primer je sto je blokirana isporucenje mladica i karadzica. kakva srbija bez EU? od cega da zivi odnosno da PREZIVI srbija? se ti malo vise zanosis?

eh pa vidi se ko protiv koga radi! eh pa kada ovi nas srbe dele, nek traze bosanca mladica od bosne, a crnogorca karadzica od crne gore...republika srbija nije nikad imala komandu nad vojskom republike srpske.... kazem ti ja, srbija je puna bogatstva i u stanju je da prezivi, cak da ekonomski ojaca, al samo nek oni nastave da sva ta bogatstva prodaju..... ako ti razumes dobar zivot pod tome da se cela zemlja i svi njeni vazni resori rasprodaju, razmisli da se ne zanosis onda ti malo?

interesi takvog, ludog naroda(kao sto i jeste vecina, inace nebi imali vladu kao sto smo je imali do sada)ne mogu biti zapazeni, dok sami ne znamo sta radimo i jedan porez posle drugog ulovimo...

je*e mi se za taj cuveni srpski ponos, srpsku zemlju, sprsko ovo, sprsko ono. i da smo u pravu - valjda smo svi ljudi a ne zivotinje i najneophodnije nam je potreban pre svega mir a onda vlada normalna, a ne jedna gde se skupljaju sami kriminalci, koji jos i vode zemlju. ej, pa gde to ima? samo u propalim zemljama, bez nade, iskljucivo. za*ebi to, iako neke stvari nisu lepe, iako smo vec prosli kroz velika govna, procicemo kroz jos veca ako ne promenimo razmisljanje i ako ne prestanemo da teramo neki srpski inat. jeste, sacuvacemo ponos, ali na kraju ce i onda biti kako je lepo receno u filmu "lepa sela lepo gore" - ostace nas toliko da mozemo svi da stanemo ispod jedne kruske - i to bez guranja.
    a vi i dalje budite tvrdoglavi i pucajte u ljude koji pruzaju Srbiji sigurnu sansu za oporavak i konacno stabilan zivot sa stabilnom vladom i ekonomijom.
    aj se vrati par stranica unazad i procitaj sta sam napisao!
    taj srpski inat, nas je uvek spasio!

kurac oni nama pruzaju!
    a to sa maslackom ce nam se desiti ako nastavimo tako kao i do sada, ako daje zatvaramo oci! zemlju da prodajemo i pustamo strane trupe na nasu teritoriju i spustamo glave, svi oni rade na nistenju srbije, a ova gamad to ne vidi, jer zna da ce se samo ona kroz to obogatiti...

4554646464646

]jaoj

SRBIJO- DABOGDA TE ZEMLJOTRES S'RAVNIO!!!

pa AJDE DRAGOCENJENA "VATRENA" PROSVETLI ME SA TVOJOM MUDROM FILOZOFIJOM!

ajde, ne kenjaj, vidim dokle nas je doveo isti taj narod koji razmislja i"filozofira" kao ti.

i da. jos nesto. pre svega malo zagrij stolicu i nauci srpski pravopis.

mislim, poDpis,alo. pa stvarno, sta bi Vuk Karadzic rekao na to?
    a sada mozes da me izvines, petak uvece imam preca posla nego da citam tvoje pateticne izjave...

]jaoj

pa mislim stvarno.....

Zitat Zitat von absolut-relativ Beitrag anzeigen
    mit was denn ?? etwa mit dem wort ..."""EURO""" ....hahaha
    die sind mit weniger zufrieden.
    39cent schokolade

jaoj

pa AJDE DRAGOCENJENA "VATRENA" PROSVETLI ME SA TVOJOM MUDROM FILOZOFIJOM!

ajde, ne kenjaj, vidim dokle nas je doveo isti taj narod koji razmislja i"filozofira" kao ti.

a sada mozes da me izvines, petak uvece imam preca posla nego da citam tvoje pateticne izjave...
    Pa more vidi...isti taj narod koji nezivi ko ti i ja u dijaspori zaista nedeli tvoju filozofiju....dali si se ikad pitala zbog cega?

Ajde more schiess dir noch ein Eigentor und frag dich warum Serben in Serbien so abwegig deiner Meinung wählen?????

Nicht und nicht ich leben das leben in Serbien, nicht du und ich haben gelebt was zu leben war....
    Was willst du mir erzählen, daß die Propaganda in Serbien schuld ist?Im Zeitalter des Internets?

Koje su to dosle perspektive za Srbiju?Da im se svaki cas oduzima deo teretorije?
    Napokon, i ako glasaju Tadica.....

dosadna si sa glupostima.....pogledaj opsirnije...ako si u stanju to da uradis!

an alle user insbesondere aber an die serbischen ist dies gerichtet wenn ihr über serbische politiker streiten wollt macht das wo anders bitte. danke

in diesem thread gehts darum das die serbische politik auch wenn diese nicht von tadic mitgetragen wird mit ihrem wissen und deren unterstützung seit der unabhängigkeits kosovas die situationen zu destabilisieren versucht.

beispiele
    SERBIEN AUF ABWEGEN.....
    //www.balkanforum.info/f9/serbien-destabilisiert-balkan-25367/

Die Spur der Unruhen führt zu Kostunica

The Rock
    Vorerst geschlossen.

The Rock
    Eure persönlichen Konflikte tragt ihr bitte per PN aus.

Jeder weitere Spam wird sanktioniert!!!

@ Skenderbegi

Verschone mich mit deinem Geheule via PN, dass ich den Thread geschlossen habe. Ich habe das getan um hier auszumisten.

Admins sind nicht da, um nach jedem Wehwehchen von dir zu schauen.

Zitat Zitat von The Rock Beitrag anzeigen
    Eure persönlichen Konflikte tragt ihr bitte per PN aus.

Jeder weitere Spam wird sanktioniert!!!

@ Skenderbegi

Verschone mich mit deinem Geheule via PN, dass ich den Thread geschlossen habe. Ich habe das getan um hier auszumisten.

Admins sind nicht da, um nach jedem Wehwehchen von dir zu schauen.

naja diesem treiben hätte man von beginn weg entgegentreten sollen.......

bevor dann es zur eskalation jeweils kommt...

und ich stehe dazu das gewisse serbische user alles unternehmen um das thema gar nicht aufkommen zulassen oder gar davon abzulenken.

zum thema;
    . Die EU warnte Serbien unterdessen davor, neue Unruhen in Kosovo zu schüren.

Baldige Auslieferung Mladics versprochen - Ausland - Tages-Anzeiger

Seite 12 von 12 ErsteErste ... 289101112