BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 4 von 16 ErsteErste 1234567814 ... LetzteLetzte
Ergebnis 31 bis 40 von 153

Široki Brijeg: Udruga ustaša i domobrana kao "domoljubno" naslijeđe!?

Erstellt von DZEKO, 18.06.2010, 20:47 Uhr · 152 Antworten · 10.734 Aufrufe

dem Avaz kann man eh nicht mehr soviel glauben außer bei Sportartikeln...

Ausserdem habe ich nichts gegen Kroaten wie manche mir das gerne schnell unterstellen bei jeder Kleinigkeit, vorallem finde ich die aus Kroatien und Posavina klasse, habe viele bis jetzt kennen gelernt und sehe in vielen gute Freunde, aber die Hercegovina Kroaten sind da sehr extrem im gegensatz zu den anderen.

Und ich habe auch nie was in Kroatien kritisiert Bionda, weswegen auch, anderes land geht mich nichts an.

Ihr sollt das wiederlegen, wen ihr es nicht könnt sind eure Kommentare wie der Avaz lügt und hetzt wertlos.

Apache
    Zitat Zitat von DZEKO Beitrag anzeigen
    Weil es höchstens 4 Moscheen im ganzen Land gibt.
    aber nicht mal gegen diese wird gehetzt.
    und gegen eine religion auch nicht.

gute nacht dzeko.

Zitat Zitat von Bionda04 Beitrag anzeigen
    aber nicht mal gegen diese wird gehetzt.
    und gegen eine religion auch nicht.

gute nacht dzeko.
    Bist du dir sicher ?

Ich könnte jetzt einige Sachen posten, aber dann wird mir wieder hetze unterstellt.:icon_smile:

Gute Nacht.

Apache
    Ausserdem habe ich nichts gegen Kroaten wie manche mir das gerne schnell unterstellen bei jeder Kleinigkeit, vorallem finde ich die aus Kroatien und Posavina klasse, habe viele bis jetzt kennen gelernt und sehe in vielen gute Freunde, aber die Hercegovina Kroaten sind da sehr extrem im gegensatz zu den anderen.

Und ich habe auch nie was in Kroatien kritisiert Bionda, weswegen auch, anderes land geht mich nichts an.

stimmt, du entweihst dein eigenes land

macht nichts, wir holen uns die industie.
    siehe serbien/ EU thread

_LAV_
    Ändert nichts an der Tatsache, sag doch mal was zum Thema, aber dir gefällts eh.
    samo za tvoju informaciju... ti likovi U HERCEGOVINI su bili svjesni šta se nama sprema 1992. a mi najivci smo do zadnjeg dana sa "komšijama" kafendisali.
    zbog upravo tih ljudi smo prošli tako dobro, kako smo prošli, a da nije hrvata bilo u bih najebali bi 100 put gore! sve što taj avaz piše je usrana politika halilovića, koji nas i jest zavadio sa hrvatima!
    nevjeruješ?
    evo nek vide svi dio pregovora u jablanici:

neslažem se samo sa naslovom ovoga video, zato što piše muslimanska izdaja! izdaja je bila halilovićeva i onih radikala koji nisu imali šta tražiti u armiji bih, a zbog kojih mi svi pušimo danas! al ja znam od ljudi, muslimana koji su samnom bili na liniji, koji lično znaju sefera halilovića!

činjenica jeste, da su nas hrvati naoružali, a mi smo jim naprimjer akcijama ko "neretva 93" zabili nož u ledja!

vidi sljedeće, to je bio front oko prozora:

imam lično podataka i filmskog materijala, no neželim ovdje svašta stavljat, 1 zbog sebe, a 2 zbog vas sviju. želim tebi i svima dati do znanja da će sad izbori u bih, dosad uvjek prije izbora su se nacjonalisti svih rasa u bih pojavljivali i huškali narod, da bi izašli na izbore i njih izabrali, radi njihovog vlastitog ćeifa!
    ako se ove godine izaberu ti isti, doće do podjela naše domovine bih!

de ba raja, budite malo konstruktivni, barem vi koji ste mladji i nedozvolite sebi da vas neko predobiva zbog svojih vlastiti interesa!!!

TAJ BA NACJONALIZAM TREBA UGUŠITI NA BALKANU!
    ON JE UPRAVO TAJ KOJI NAS SVIJU SPRJEČAVA NA BOLJI SUŽIVOT!!!

Lav, du redest von muslimischen Verrat, mogu ti sad postavit video o hrvatskoj izdaji, ali nije to tema, samo si mi pokazo da simpatujes sa hrvatima a ko fol vojnik pod ljiljana bio, neznam, nesto mi je to cudno.

tema je o toj udrugi u sirokom, koja je kako na slici vidis uvelicava NDH i valjda ustase, a normalno bi trebalo to biti zabranjeno kad je i cak u hrvatskoj nije dozvoljeno, a uvjiek nas muslimane krive (ovi frajeri iz foruma) da mi necemo da skupa da zivimo ili da mi stvaramo nemir, al kad im pokazezs neke njihove stvari odmah drama ili je laz i tako dalje.

Lance Uppercut
    Ins Bosnienforum hat es der Verrückte auch gepostet.

_LAV_
    Lav, du redest von muslimischen Verrat, mogu ti sad postavit video o hrvatskoj izdaji, ali nije to tema, samo si mi pokazo da simpatujes sa hrvatima a ko fol vojnik pod ljiljana bio, neznam, nesto mi je to cudno.

tema je o toj udrugi u sirokom, koja je kako na slici vidis uvelicava NDH i valjda ustase, a normalno bi trebalo to biti zabranjeno kad je i cak u hrvatskoj nije dozvoljeno, a uvjiek nas muslimane krive (ovi frajeri iz foruma) da mi necemo da skupa da zivimo ili da mi stvaramo nemir, al kad im pokazezs neke njihove stvari odmah drama ili je laz i tako dalje.
    ma neradi se bolan jaro o tome skime ja sugestiram ili koga ja ba lično simpatiziram... simpatiziram sve normalne ljude, i mislim da ima i u hercegovini normalni hrvata. preko hercegovine ti je municija, hrana i pomoć stizala u vakuf, a ne preko sandžaka i srbije ! kad sam bio 93 u srednjoj bosni, gledo sam kako helikopterima naše ranjene vuku u splitsku bolnicu! hajd mi to sad objasni!?
    očito je da jesam bio tada dje sam bio, al to nije ni bitno tolko, barem za mene!
    meni je najbitnije pomiriti raju, i stvoriti republiku be i ha u kojoj take fukare ko naprimjer silajdžić, halilović, čović ili dodik nemaju ša tražit na funkcijama! taki likovi drkaju po 4 godina, pa pred izbore opet huškaju okolo, da bi ostali na svojoj fotelji a nas ko jebe! bitno je da se sazna istina, a takodjer da sidjemo pogotovo mi bošnjaci na tepih, jer nismo mi tolko nevini kolko mislimo!

ja sam ovo gore samo postovo da pokažem drkadžijama sajta, kako u biti izgleda KURAC, koji je no "kofol" u centru pažnje!!!
    zapamti jaro... svak svoju avliju mora najprije pomest !

baj baj

Seite 4 von 16 ErsteErste 1234567814 ... LetzteLetzte