BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 4 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte
Ergebnis 31 bis 40 von 47

Sporazum o saradnji Srbija-Hrvatska

Erstellt von Cvrcak, 26.08.2009, 18:36 Uhr · 46 Antworten · 1.697 Aufrufe

Cvrcak
    Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Najvise srpskih Turista imas u Karinu (bivso RSK more), Biogradu, Vodicama, Crkvenici, po cjeloj Istri, Opatiji, Tucepi, Makarskoj (ima isto jako puno Bosnjaka).

Sto se tice saradnje Srbije i Hrvatske, Mafija Hrvatske i Srbije vise saradjuje nego nase vlade medjusobno, sto je jako zalostno. Al ja kad izlazim u Zemunu i Beogradu vidim ljetost masovno Hrvatskih Tablica, ne sad Vukovara, Zadra ili Sibenika, nego Zagrebackih!. Dobar dio Zagrebcana, Zagoraca i Slavonca ti izlazi u Beogradu, samo sto to mnogi ne znaju. Ipak ti je najbolji provod u Beogradu (ili u Begisu kako kazu Hrvati).
    Sind alles serbische Gastarbeiter die in Zagreb(Kroatien) arbeiten. lol
    mann bist du Krank, wie kann man nur so Nazi sein

POLICIJA u Srbiji počela je masovno skidati registarske oznake s automobila hrvatskih i građana Bosne i Hercegovine koji imaju i srpsko državljanstvo. Naime, zbog propusta u propisu o preregistraciji, posljednjih dana mnogi dvojni državljani koji žive, primjerice, u Banjoj Luci ili Zagrebu, imaju problem vratiti se u Srbiju jer su ostali bez tablica, piše Glas Srpske.

Zakonska uredba

Prema objašnjenju Ministarstva unutarnjih poslova Srbije riječ je provođenju zakonske uredbe u kojoj stoji da oni koji imaju dvojno državljanstvo moraju preregistrirati vozila sa stranim tablicama. Ukoliko to nisu napravili prijeti im isključenje iz prometa i oduzimanje tablica.

Kako je pojašnjeno policija nakon što oduzme tablice prosljeđuje ih veleposlanstvima Hrvatske i BiH, a navodno je samo jučer oduzeto njih desetak.

Propusti u zakonu

"Srpski MUP oduzima bosanske i hrvatske tablice i isključuje iz prometa vozila čiji su vlasnici dvojni državljani koji imaju prebivalište u Srbiji. Jasno je da se policija poziva na član novog propisa o preregistriranju vozila, međutim isto tako je jasno da je napravljen propust u zakonu. Nije mi jasno kako će se građani voziti recimo u Bosni i Hercegovini ili Hrvatskoj ako su im tablice skinute. Ministarstvo bi trebalo riješiti ovaj problem", istaknuo je direktor Komiteta za sigurnost prometa Damir Okanović za Glas Srpske.

Zitat Zitat von Cvrcak Beitrag anzeigen
    Sind alles serbische Gastarbeiter die in Zagreb(Kroatien) arbeiten. lol
    mann bist du Krank, wie kann man nur so Nazi sein

POLICIJA u Srbiji počela je masovno skidati registarske oznake s automobila hrvatskih i građana Bosne i Hercegovine koji imaju i srpsko državljanstvo. Naime, zbog propusta u propisu o preregistraciji, posljednjih dana mnogi dvojni državljani koji žive, primjerice, u Banjoj Luci ili Zagrebu, imaju problem vratiti se u Srbiju jer su ostali bez tablica, piše Glas Srpske.

Zakonska uredba

Prema objašnjenju Ministarstva unutarnjih poslova Srbije riječ je provođenju zakonske uredbe u kojoj stoji da oni koji imaju dvojno državljanstvo moraju preregistrirati vozila sa stranim tablicama. Ukoliko to nisu napravili prijeti im isključenje iz prometa i oduzimanje tablica.

Kako je pojašnjeno policija nakon što oduzme tablice prosljeđuje ih veleposlanstvima Hrvatske i BiH, a navodno je samo jučer oduzeto njih desetak.

Propusti u zakonu

"Srpski MUP oduzima bosanske i hrvatske tablice i isključuje iz prometa vozila čiji su vlasnici dvojni državljani koji imaju prebivalište u Srbiji. Jasno je da se policija poziva na član novog propisa o preregistriranju vozila, međutim isto tako je jasno da je napravljen propust u zakonu. Nije mi jasno kako će se građani voziti recimo u Bosni i Hercegovini ili Hrvatskoj ako su im tablice skinute. Ministarstvo bi trebalo riješiti ovaj problem", istaknuo je direktor Komiteta za sigurnost prometa Damir Okanović za Glas Srpske.
    Da da, ime su im Ante, Josip, Sime, Filip, Mate, Ivo, Stjepan, pravi srpski Gastarbajteri, balavac jedan, vidim kako si vaspitan, a bas me briga, to samo pokaze tvoju slabu stranu

Ti vjerujes stvarno sve sto u novinama pise? Eto dje sam ja u Batajnici su 20% tablica Vukovara, Vinkovaca, Sibenika, Zadra itd. Toliko o toj izmjeni tablica. U Vojvodini inace imas pun kurac HR-tablica. To su Srbi povratnici iz Dalmacije, Like, Korduna, Banije, Slavonije/Baranje. Drugo je nesta ako vide HR-tablice u Nisu nego u Novom Sadu. Al ja vidim da ti imas tolko pojma o tome sta se desava u Srbiji, ki Mate Bulic o Kurdistanu.

Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Da da, ime su im Ante, Josip, Sime, Filip, Mate, Ivo, Stjepan, pravi srpski Gastarbajteri, balavac jedan, vidim kako si vaspitan, a bas me briga, to samo pokaze tvoju slabu stranu

Ti vjerujes stvarno sve sto u novinama pise? Eto dje sam ja u Batajnici su 20% tablica Vukovara, Vinkovaca, Sibenika, Zadra itd. Toliko o toj izmjeni tablica. U Vojvodini inace imas pun kurac HR-tablica. To su Srbi povratnici iz Dalmacije, Like, Korduna, Banije, Slavonije/Baranje. Drugo je nesta ako vide HR-tablice u Nisu nego u Novom Sadu. Al ja vidim da ti imas tolko pojma o tome sta se desava u Srbiji, ki Mate Bulic o Kurdistanu.

Stanislav
    test

Zitat Zitat von meko Beitrag anzeigen
    Jebla ih ajkula, fiš, i cjeli proizvod islandskog Tuna.

Zitat Zitat von Cvrcak Beitrag anzeigen
    Jebote drug , kako sam ja okružen sa debilima.
    Pokazi mi tvoje okruzenje i reci cu ti sta si.

Zitat Zitat von meko Beitrag anzeigen
    wehabija bist du youtube frek??
    willst du jetzt in jedem threda das vido posten,idiot!

Zitat Zitat von Bošnjanin Beitrag anzeigen
    test
    Ab ins Nest.

Zitat Zitat von Gummo Beitrag anzeigen
    Pokazi mi tvoje okruzenje i reci cu ti sta si.
    Ma on je balavac koji nije zavrsio osnovnu skolu, sad nam ovdje oce soliti pamet.

Seite 4 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte