BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 5 von 5 ErsteErste 12345
Ergebnis 41 bis 47 von 47

Sporazum o saradnji Srbija-Hrvatska

Erstellt von Cvrcak, 26.08.2009, 18:36 Uhr · 46 Antworten · 1.692 Aufrufe

Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Ma on je balavac koji nije zavrsio osnovnu skolu, sad nam ovdje oce soliti pamet.
    so ist das wen man keine bildung und keine freunde hatt,
    und 24h an PC hängt!!

Cvrcak
    Najvise srpskih Turista imas u Karinu (bivso RSK more), Biogradu, Vodicama, Crkvenici, po cjeloj Istri, Opatiji, Tucepi, Makarskoj (ima isto jako puno Bosnjaka).

Sto se tice saradnje Srbije i Hrvatske, Mafija Hrvatske i Srbije vise saradjuje nego nase vlade medjusobno, sto je jako zalostno. Al ja kad izlazim u Zemunu i Beogradu vidim ljetost masovno Hrvatskih Tablica, ne sad Vukovara, Zadra ili Sibenika, nego Zagrebackih!. Dobar dio Zagrebcana, Zagoraca i Slavonca ti izlazi u Beogradu, samo sto to mnogi ne znaju. Ipak ti je najbolji provod u Beogradu (ili u Begisu kako kazu Hrvati).
    Da da, ime su im Ante, Josip, Sime, Filip, Mate, Ivo, Stjepan, pravi srpski Gastarbajteri, balavac jedan, vidim kako si vaspitan, a bas me briga, to samo pokaze tvoju slabu stranu

Ti vjerujes stvarno sve sto u novinama pise? Eto dje sam ja u Batajnici su 20% tablica Vukovara, Vinkovaca, Sibenika, Zadra itd. Toliko o toj izmjeni tablica. U Vojvodini inace imas pun kurac HR-tablica. To su Srbi povratnici iz Dalmacije, Like, Korduna, Banije, Slavonije/Baranje. Drugo je nesta ako vide HR-tablice u Nisu nego u Novom Sadu. Al ja vidim da ti imas tolko pojma o tome sta se desava u Srbiji, ki Mate Bulic o Kurdistanu.
    Nicht nur das du Krank bist jetzt beluegst du dich noch selber, zuerst sinds Kennz. aus Zagreb
    Und dann ein Post spaeter, bevor ich dir erstmal erklaeren musste das du diese Fahrzeuge bloss nicht beschaedigen sollst(eben Nazi) denn es gehoert serb. Gastarbeitern, sinds es aufeinmal alles Kennzeichen aus Vukovar Šibenik bla bla bla.
    Odvratni seronja, gadiš mi se........

Zitat Zitat von Cvrcak Beitrag anzeigen
    Nicht nur das du Krank bist jetzt beluegst du dich noch selber, zuerst sinds Kennz. aus Zagreb
    Und dann ein Post spaeter, bevor ich dir erstmal erklaeren musste das du diese Fahrzeuge bloss nicht beschaedigen sollst(eben Nazi) denn es gehoert serb. Gastarbeitern, sinds es aufeinmal alles Kennzeichen aus Vukovar Šibenik bla bla bla.
    Odvratni seronja, gadiš mi se........
    Ti ako si pametan (mislim da ti pamet fali), bi primjetio da sam ja o postu prije pisao o Zemunu i Beogradu, a ne o Batajnici. U Beogradu vidim Zagrebačke Tablice koliko hoces, a ne u Batajnici dje su 80% Krajiski Srbi (VU,VI,ZD,ŠI). Jel sad kopčaš? Al čuo sam od nekoga da si ti najveći gad ovdje u Forumu, jel to istina? Da si nezaposlen i da živiš od Harc4?

Ti ako si pametan (mislim da ti pamet fali), bi primjetio da sam ja o postu prije pisao o Zemunu i Beogradu, a ne o Batajnici. U Beogradu vidim Zagrebačke Tablice koliko hoces, a ne u Batajnici dje su 80% Krajiski Srbi (VU,VI,ZD,ŠI). Jel sad kopčaš? Al čuo sam od nekoga da si ti najveći gad ovdje u Forumu, jel to istina? Da si nezaposlen i da živiš od Harc4?
    das du das nicht merkst!!!

Zitat Zitat von SUB-ZERO Beitrag anzeigen
    das du das nicht merkst!!!
    Nisam dugo pisao ovdje, nisam imo vrjemena. 80% iste balavce ko prije. Odaklen si ti iz Republike Srpske?

@ zu Thema

Ein schwarzer Tag für kroatien

Zitat Zitat von fitbit Beitrag anzeigen
    @ zu Thema

Ein schwarzer Tag für kroatien

wat?

Seite 5 von 5 ErsteErste 12345