BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 3 von 25 ErsteErste 123456713 ... LetzteLetzte
Ergebnis 21 bis 30 von 243

Srbija tuži Hrvatsku za genocid / Serbien klagt Kroatien wegen Genozids an

Erstellt von Idemo, 24.12.2009, 20:58 Uhr · 242 Antworten · 9.812 Aufrufe

Glupost!
    Kako moze Srbija tuzit Hrvatsku za genocid ili zlocin, kad se tu radi o gradjanima Hrvatske tj. pobunjenim Srbima i nit je Hrvatska vojska ikad ratovala na tlu Srbije..LOL

Macak...
    zrtve su zrtve... a za zrtve mora neko platiti, jer ne moze se opravdati jedan zlocin drugim zlocinom... a tebi je ocigledno opravdano sto su svi srbi iz hrvatske pobijeni ili proterani jer su se pobunili... time i ti opravdavas vukovar, ovcarau itd. jer se hrvatska pobunila protiv jugoslavije... razmisljaj malo logicni...

Gdje ti vidis da ja pravdam bilo kakav zlocin pocinjen sa bilo koje strane? To mi fakat nije jasno...
    Srbija moze tuziti bilo koju drzavu koja je pocinila zlocin nad njihovim gradjanima, sto Srbi iz RH nisu bili. Cinjnica je da su srpske postrojbe ratovale na tlu RH, pobunjeni Srbi iz "RSK", oficiri su bili na platnoj listi vojske Jugoslavije tj. Srbije.
    Srbija nema nikakvu pravno osnovu za takvu tuzbu, sto RH i BiH ima.
    Sto se tice Hrvatske i njihove tuzbe, iako imaju pravnu osnovu za tuzbu, sa njom nece proci.

cekaj, a tim srbima sto su ziveli na "tlu" hrvatske nije tu domovina ? oni tu nisu ziveli vekovima ? i nisu svi srbi bili u "pobunjenicima" bilo je tu i zena i dece i staraca, ali to je ocigledno kolateralna steta za vas... 200.000 prognanih srba iz hrvatske ? zar srbima u hrvatskoj nije bila domovina hrvatska ? zasto hrvati nisu mogli da ostanu u jugoslaviji ? zasto onda srbi da ostanu u hrvatskoj kad bi mogli imati drzavu krajinu ?

srbija i treba da tuzi hrvatsku... pravi korak

Jeste, to im je Domovina gradjana srpske nacionalnosti, kao isto onih Hrvata koje su Srbi protjerali i pobili 1991. Mislim, ti i tvoji Srbi se gledate uvjek kao zrtve rata, ali uvjek zaboravljate cinjenicu da ste upravi vi poceli sa progonom svih nesrba na okupiranih podrucjia, bilo to sada u RH, BiH ili Kosuvu. Znas, 1991 su Srbi protjerali vise od 200.000 nesrba u "SAOK", ali kao sto sam vec naveo, to uvjek zaboravite navesti.

Da su tvoji Srbi slusali Pupovca mjesto Milosevica, Raskovica i Seselja itd., sad bih imali autonomiju u RH, ali i njega ste u Kninu u skupstini nazvali "ustasu" samo zato sto je bio razuman.

Ovako, prosla baba sa kolacima....sad ste manjina u RH i necete nikad dobit ststus kojeg ste nekad imali.

Macak
    Jeste, to im je Domovina gradjana srpske nacionalnosti, kao isto onih Hrvata koje su Srbi protjerali i pobili 1991. Mislim, ti i tvoji Srbi se gledate uvjek kao zrtve rata, ali uvjek zaboravljate cinjenicu da ste upravi vi poceli sa progonom svih nesrba na okupiranih podrucjia, bilo to sada u RH, BiH ili Kosuvu. Znas, 1991 su Srbi protjerali vise od 200.000 nesrba u "SAOK", ali kao sto sam vec naveo, to uvjek zaboravite navesti.

Da su tvoji Srbi slusali Pupovca mjesto Milosevica, Raskovica i Seselja itd., sad bih imali autonomiju u RH, ali i njega ste u Kninu u skupstini nazvali "ustasu" samo zato sto je bio razuman.

Ovako, prosla baba sa kolacima....sad ste manjina u RH i necete nikad dobit ststus kojeg ste nekad imali.
    cekaj, stani... polako..
    ja ? moji srbi ? zrtve rata ?
    de sam ja to SPOMENUO ?
    ako vec pocinjes sa tim nebulozava, seti se jasenovca... pa onda pricaj o progonu...

ali ako zelis da znas moje stavove prema ratu u hrvatskoj, pitaj me !
    ja sam ti samo izneo stavove sta mislim o tuzbi protiv hrvatske... a o ratu sledece...

srbi su imali pravo da traze drzavu, zasto da ne... kao sto su hrvati imali pravo da traze drzavu u jugoslaviji... e to sto su ga srbi ispushili to je druga stvar, okolnosti itd... jednostavno zar ne ?

Opet srpska paranoja, cim je rijec o zlocinima, odmah se spominje Jasenovac. Cuj, u Jasenovcu su stradali ne samo Srbi, nego i Zidovi, Romi, Hrvati i svi drugi koji nisu bili suglasni na onom vlasti.
    Tako se danas pravdaju pobunjeni Srbi iz RH za zlocine, da su se samo svetili za 1941, koja debilna i bolesna logika u srpskim fasistickim glavama, kao da je kriva danasnja generacija za zlodjela njihovih djedova.

U tim bolesnim glavama srpskih fasista je jedino Srbin zrtva, ali toliko su glupi da nisu u stanju da vide da ih je upravo njihova politika "Velike Srbije" dovela na ovo na cega su danas spali.

Esseker
    aha?

Wenn Serbien Kroatien anklagt für einen Genozid, muss man glauben das man so seine Probleme ausser der Welt schafft.

also wenn man die serben als faschisten abstempelt dann sind es die kroaten schon lange den eines weiß jeder das uns auch die geschichte beweist wenn die kroaten die macht der serben zur zeit des jugo-krieges hätten würde es sicher mehr unschuldige opfer gegeben und nicht nur auf serbischer seite. ohne serben im yugo-krieg gut zureden sie waren immer noch menschlicher als die kroaten zur zeit des 3. reiches

Seite 3 von 25 ErsteErste 123456713 ... LetzteLetzte