BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 26 von 26 ErsteErste ... 162223242526
Ergebnis 251 bis 258 von 258

In Stolac spielt die kroatische Hymne anstatt der bosnischen.

Erstellt von mannheimer, 15.06.2010, 12:09 Uhr · 257 Antworten · 10.662 Aufrufe

_LAV_
    Zitat Zitat von Miki_89 Beitrag anzeigen
    mali , ne seri
    čovjek nije baš u neistini...
    dakle naša federalna vojska danas se sastoji od bivše armije bih i hvo-a. to su komponente koje su sačuvale naše federalne prostore od velikosrpsko-četničke agresije i ako je bilo sukoba kasnije medjusobno. činjenica jest, da i jedni i drugi imaju pravo biti u uniformama na takvim godišnjicama, jer su upravo oni to i zaslužili! to vrjedi i za zastave, odličja i tradiciju! kome to nepaše, taj je sam protiv sebe i protiv države koja jeste domovina svih bošnjaka i hercegovaca, bez obzira na vjersku ili nacjonalnu pripadnost!

ovo gore napisano od mene jeste činjenica !!!

Zitat Zitat von _LAV_ Beitrag anzeigen
    čovjek nije baš u neistini...
    dakle naša federalna vojska danas se sastoji od bivše armije bih i hvo-a. to su komponente koje su sačuvale naše federalne prostore od velikosrpsko-četničke agresije i ako je bilo sukoba kasnije medjusobno. činjenica jest, da i jedni i drugi imaju pravo biti u uniformama na takvim godišnjicama, jer su upravo oni to i zaslužili! to vrjedi i za zastave, odličja i tradiciju! kome to nepaše, taj je sam protiv sebe i protiv države koja jeste domovina svih bošnjaka i hercegovaca, bez obzira na vjersku ili nacjonalnu pripadnost!

ovo gore napisano od mene jeste činjenica !!!
    Ma dzaba pricas, vidis da su ova djeca ovdje totalno zatrovana nacionalizmom, neznaju ni osnovne stvari o svojoj drzavi ali je bitno pljuvat po drugom bez obzira na posljedice.

Oni ne vide da stete s time samima sebi, svojoj drzavi i svim ljudima koji moraju zivit u BiH, ali lako im je glumit nacionaliste iz lijepe sigurne njemacke, imaju sve sta pozele, dok jadni ljudi u BiH jedva sastavljaju kraj s krajem.

Lako je bit nacionalista i pokvarit, ubijat i zavadjat, ali treba biti karakter covjek i pokusat ciniti dobre stvari u zivotu sebi i drugima.

Valjda ce i njima jednog dana doc iz guzice u glavu.

_LAV_
    Zitat Zitat von Arthur_Spooner Beitrag anzeigen
    Ma dzaba pricas, vidis da su ova djeca ovdje totalno zatrovana nacionalizmom, neznaju ni osnovne stvari o svojoj drzavi ali je bitno pljuvat po drugom bez obzira na posljedice.

Oni ne vide da stete s time samima sebi, svojoj drzavi i svim ljudima koji moraju zivit u BiH, ali lako im je glumit nacionaliste iz lijepe sigurne njemacke, imaju sve sta pozele, dok jadni ljudi u BiH jedva sastavljaju kraj s krajem.

Lako je bit nacionalista i pokvarit, ubijat i zavadjat, ali treba biti karakter covjek i pokusat ciniti dobre stvari u zivotu sebi i drugima.

Zvornicanin

pa budalo jedna , jel ti mene znas licno da mozes etako o meni pricati ?
    jesil ti iz bih ?

Zitat Zitat von Miki_89 Beitrag anzeigen
    pa budalo jedna , jel ti mene znas licno da mozes etako o meni pricati ?
    jesil ti iz bih ?
    Jesam, ja sam iz BiH i to ponosni Bosanac.
    Imam sina koji je stariji od tebe, i bilo bi ti bolje da imas malo vise respekta prema starijim ljudima, jer da moj sin nekom starijem kaze "budalo jedna" ja bi mu jebo mater

Taj post je se odnosio opcenito na vecinu mladih ljudi na ovom forumu, ako nevidis kojom se nacionalistickom retorikom ovdje sluzi omladina i kako se napadaju sve druge vjere i nacije, onda ti nemogu pomoci.

Zvornicanin
    Jesam, ja sam iz BiH i to ponosni Bosanac.
    Imam sina koji je stariji od tebe, i bilo bi ti bolje da imas malo vise respekta prema starijim ljudima, jer da moj sin nekom starijem kaze "budalo jedna" ja bi mu jebo mater

Taj post je se odnosio opcenito na vecinu mladih ljudi na ovom forumu, ako nevidis kojom se nacionalistickom retorikom ovdje sluzi omladina i kako se napadaju sve druge vjere i nacije, onda ti nemogu pomoci.
    hajd ti imas svoje misljenje ja svoje

Ich wußte garnicht, dass Bosnien eine Hymne hat?

Wir Serben haben ja eine "Boze Pravde"

kenozoik
    Zitat Zitat von JaSamSrbin Beitrag anzeigen
    Ich wußte garnicht, dass Bosnien eine Hymne hat?

Wir Serben haben ja eine "Boze Pravde"
    wow

Seite 26 von 26 ErsteErste ... 162223242526