BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 13 von 14 ErsteErste ... 391011121314 LetzteLetzte
Ergebnis 121 bis 130 von 136

Tko jos pada na srpsku filozofsku foru "tko nas bRe zavadi"

Erstellt von crolove, 05.07.2009, 16:05 Uhr · 135 Antworten · 5.487 Aufrufe

Zitat Zitat von crolove Beitrag anzeigen
    A bre sile, RS! Banana drzava, i drzava u banani; bez koridora do Srbije, bez prava u svijetu, bez priznanja medjunarodne zajednice. I jos vas Inzko prca kako hoce.
    sad vas hebu vasi, rasprodaja srpskog telekoma i ostalih dobara, Dodikova djeca, unucak, praunucad i nadalje imat ce uvijek od provizije koju je dobio za prodaje a vas ko hebe.
    de se ti brini za tvoj ustasastaat kod vas nista nije bolje,
    nijmci vam spasli glave a sebi drzavu i sad oni uzivaju na jadranu sve su vam vec dole pokupovali i jos otimate od slovenije malo bi vam bilo kad bi vam citavu sloveniju dali ,a uvjek ste se drugima uvlacili u guzicu da bi nest profitirali nikad svoje JA.

Milosevic war mächtig a crko je ko stakor.
    Warum konnten sich Tschechen und Slowaken in Frieden trennen? Macht ihr das mit euren Frauen auch so wenn die gehen um sich und Kinder zu schützen, wg. GEwalt REpressalien? Auch abschlachten, schiessen, massakrieren?
    Warum habt ihr unsere Entscheidung nicht respektiert, Eure "Liebe" hat uns erdrückt?
    milosevic je bijo jak samo je se dugo dvoumijo i ceko,trebo je odmah
    durchziehen ili ostaviti i tako je u medjuvremenu medjunarodna zajednica
    skuzila i na vrijeme vama guzice spasila i uspjel da sankcionira milosevica!
    oni su mogli jer je za svako realno podijeljeno,ali
    kod nas je drugi slucaj bijo,alija proglasi bosnu suverenu i stim odma samo za muslimane dobrodoslicu,pa jesteli vi toliko glupi i mislili da ce milosevic to skrstenih rukuva gledati.

Zitat Zitat von SUB-ZERO Beitrag anzeigen
    de se ti brini za tvoj ustasastaat kod vas nista nije bolje,
    nijmci vam spasli glave a sebi drzavu i sad oni uzivaju na jadranu sve su vam vec dole pokupovali i jos otimate od slovenije malo bi vam bilo kad bi vam citavu sloveniju dali ,a uvjek ste se drugima uvlacili u guzicu da bi nest profitirali nikad svoje JA.
    Njemci nas priznali, a zaboravio si Vatikan Srbendaro. Kako ono rece Slobo:
    Papa je spasio Hrvate pa je svetac a ja Srbe pa sam zlocinac.
    Inace, vatikanska (svicarska) garda je bila u sastavu 4. brigade a Svabe su nam poslali 500 leopard-tenkova da vas razbijemo!! A Ameri su poslali pjesadiju u Oluju medju SRAOnjace; cudo svi znali hrvatski, to su redom bili potomci ustasha jos iz onog rata!
    Moja drzava je ekonomski procjetala otkad vas se rijesila. Nekretnine su skocile za 500 % otkad ste otisli! I nestalo vasih sljamavih Zastava Stojada, pardon stojedan sa ulica.

Njemci i Hrvati su prijateljski narod, uvijek nas je vise povezivalo nego sa Srbima.
    Bolje da imamo Njemce na moru da se kupaju nego da se breka oko mene i pevaju partizanske i pionirske kao nekad. Sto vise Svaba stize na odmor, to jeftinije je i nama poletiti na kratki vikend via Lufthansa, germanwings, tuifly i ostalima.

milosevic je bijo jak samo je se dugo dvoumijo i ceko,trebo je odmah
    durchziehen ili ostaviti i tako je u medjuvremenu medjunarodna zajednica
    skuzila i na vrijeme vama guzice spasila i uspjel da sankcionira milosevica!
    oni su mogli jer je za svako realno podijeljeno,ali
    kod nas je drugi slucaj bijo,alija proglasi bosnu suverenu i stim odma samo za muslimane dobrodoslicu,pa jesteli vi toliko glupi i mislili da ce milosevic to skrstenih rukuva gledati.
    Nisi mi odgovorio, zasto nije moglo kao kod Ceha i Slovaka?

Sto je Milosevic odmah trebao durchziehen? Veliku Srbiju? Pa on je bio glup ko qrac da bi to napravio, isto kao i ostali srbovodje i onaj munjeni Seselj, Arkan i ini, mada je imao svu JNA pod sobom. Podcijenio je zrtvu i podcijenio je zelju hrvatskog naroda da se oslobodi vaseg jarma!

A sto je morao hrvatski, slovenski i bosnjacki narod skrstenih ruku prihvacati desetljecima Jugosmrdiju ako vi niste mogli BiH samostalnu?

Njemci nas priznali, a zaboravio si Vatikan Srbendaro. Kako ono rece Slobo:
    Papa je spasio Hrvate pa je svetac a ja Srbe pa sam zlocinac.
    Inace, vatikanska (svicarska) garda je bila u sastavu 4. brigade a Svabe su nam poslali 500 leopard-tenkova da vas razbijemo!! A Ameri su poslali pjesadiju u Oluju medju SRAOnjace; cudo svi znali hrvatski, to su redom bili potomci ustasha jos iz onog rata!
    Moja drzava je ekonomski procjetala otkad vas se rijesila. Nekretnine su skocile za 500 % otkad ste otisli! I nestalo vasih sljamavih Zastava Stojada, pardon stojedan sa ulica.

Njemci i Hrvati su prijateljski narod, uvijek nas je vise povezivalo nego sa Srbima.
    Bolje da imamo Njemce na moru da se kupaju nego da se breka oko mene i pevaju partizanske i pionirske kao nekad. Sto vise Svaba stize na odmor, to jeftinije je i nama poletiti na kratki vikend via Lufthansa, germanwings, tuifly i ostalima.
    rekoh ja uvjek ste se drugima uvlacili u guzicu,
    a zaboravi ti da vam je NATO poklonijo krajinu bombardovajuci srpsku vojsku itd a nijemci vam poklonili sve najnovije oruzje,uvjek druki morali se za vas brinuti,ali svedno kad je pala krajina kad je slobo reko da ce sad srbija napsti hrvate i pokazati ko je boss odmah su sve ürekinuli (NATO mislim i D)jer su tacno znali gdje bi vam kraj bio,i odmah su zatrazili kraj rat i ond je DAYTON doso.lako je bilo protiv sake srba iz bosne svi na njih NATO,muslimani Hrvat MUdzahedini i opet nije bilo lako dobijaliste po picki samo tako,al sa Srbijom hm!

Zitat Zitat von Baklava Beitrag anzeigen
    Serbien hat dem Zerfall von YU freien Lauf gelassen (blieb nix anderes übrig). Tudjman und Alija wollten dem Zerfall "ihrer" Reiche nicht freien Lauf lassen!

Ich denke, wenn Tudjman damals vor dem Krieg noch (!!!) die Autonomie der Krajina anerkannt hätte und Izetbegovic der Dezentralisierung von BiH zugestimmt hätte, wäre es genauso nicht zum Krieg gekommen!

Diesen Apsekt wollt ihr aber gar nicht betrachten, weil in euren Köpfen Serbien als der böse und alleinschuldige Aggressor eingebrannt ist...was Propaganda alles anstellen kann
    Lustig....dieses Cetnik Gelalle.....am 15.6. 1990

Ps. Jeder bekommt am Ende immer das was er verdient.....!

Nisi mi odgovorio, zasto nije moglo kao kod Ceha i Slovaka?

Sto je Milosevic odmah trebao durchziehen? Veliku Srbiju? Pa on je bio glup ko qrac da bi to napravio, isto kao i ostali srbovodje i onaj munjeni Seselj, Arkan i ini, mada je imao svu JNA pod sobom. Podcijenio je zrtvu i podcijenio je zelju hrvatskog naroda da se oslobodi vaseg jarma!

A sto je morao hrvatski, slovenski i bosnjacki narod skrstenih ruku prihvacati desetljecima Jugosmrdiju ako vi niste mogli BiH samostalnu?
    citaj bolje malo,napiso sam ti gore,kod njih je ravnomjerno pdijeljeno
    za sve i tako nije bila potreba vojna intervecija a kod nas je sasvim bijo drugi slucaj svi su htejli sto vise za sebe nije samo slobo

rekoh ja uvjek ste se drugima uvlacili u guzicu,
    a zaboravi ti da vam je NATO poklonijo krajinu bombardovajuci srpsku vojsku itd a nijemci vam poklonili sve najnovije oruzje,uvjek druki morali se za vas brinuti,ali svedno kad je pala krajina kad je slobo reko da ce sad srbija napsti hrvate i pokazati ko je boss odmah su sve ürekinuli (NATO mislim i D)jer su tacno znali gdje bi vam kraj bio,i odmah su zatrazili kraj rat i ond je DAYTON doso.lako je bilo protiv sake srba iz bosne svi na njih NATO,muslimani Hrvat MUdzahedini i opet nije bilo lako dobijaliste po picki samo tako,al sa Srbijom hm!
    Mi Hrvati i dobrim dijelom i Slovenci smo vama Srbedarama financirali JNA Oruzje koje ste kupovali kod svojih Rusa, kojima ste uvijek guzove lizali i koji su vas tetosili, samo hebiga, bolje je bilo bit prijatelj sa Svabama. Tim oruzjem ste poubijali stotine tisuca ljudi i istjerali 700.000. Pa sto si ti htjeo srbendaro? Da se mi branimo prackama a vi od nas financiranim oruzjem? To nitko mirne duse nije mogao gledati u ovom svijetu jer se vasoj krvolocnosti nije vidilo kraja. I ti si vjerovatno tada urlikao svoje cetnicke pjesme, iako si mozda tek iz pampersa progledao. Priznanje suverene drzave Hrvatske dalo nam je moralnu podrsku, Thompson muzicku, ali braniteljsko hrabro srce srusilo vas je konacno! U izravni dvoboj nije isao ni Amer, ni Njemac nego samo hrabri Hrvati! Sjecam se jos dobro kada sam uz Oluju putovala u Njemacku; nezaboravne najave na radiu, oslobodjen Knin... itd. Narod je se grlio i slavio po ulicama, bila sam toliko sretna za te mnoge nase obitelji koje se mogu vratiti nakon godina na svoja ognjista!

citaj bolje malo,napiso sam ti gore,kod njih je ravnomjerno pdijeljeno
    za sve i tako nije bila potreba vojna intervecija a kod nas je sasvim bijo drugi slucaj svi su htejli sto vise za sebe nije samo slobo
    I kod nas je fino podjeljeno bilo, znale su se granice i gdje vecina. Kog qrca ste raketirali Dubrovnik, sto vam je trebala zapadna Hercegovina i ostalo gdje ste stradali naveliko a nidgje Srbina? Koja vam je fora bila Vukovar sravnati? Zastrasit bRe ustase?
    Pa onda bi vas Vojvodjani isto trebali istjerati kao sto ste i vi sistematski poslje WWII istjerivali Madjare, Svabe i ostale nacionalnosti i naseljavali Srbe!

Zitat Zitat von Metkovic Beitrag anzeigen
    Lustig....dieses Cetnik Gelalle.....am 15.6. 1990

Ps. Jeder bekommt am Ende immer das was er verdient.....!

Voll lustig, dieser PRDOLJUB POPO-vic. Ob der heute auch so vorlaut ist.