BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 9 von 11 ErsteErste ... 567891011 LetzteLetzte
Ergebnis 81 bis 90 von 103

Tomislav Nikolić zeichnet Putin aus

Erstellt von Schakalow, 25.02.2013, 19:35 Uhr · 102 Antworten · 4.455 Aufrufe

AW: Tomislav Nikolić zeichnet Putin aus

Zitat Zitat von DarkoRatic Beitrag anzeigen
    Haben wir Serben alle eine Gehirnwäsche unterzogen deshalb unterstütz uns auch Tom Hanks ^^
    Klammert euch an dieser Lüge nicht akkzu sehr fest...Tom Hanks wäre nie so dumm.

Zitat Zitat von Babsi Beitrag anzeigen
    und jetzt auch noch Michael Madsen

Anhang 32557

omg. miiiichael madsen.

jetzt sieht er total versoffen aus, ali kooooji je to lik bio! vor allem in "hard as steel", reservoir dogs usw...

Trazim sliku, vidi sta nadjoh, ahahahhahah

Bad-boy-Michael-Madsen-shows-his-soft-side.jpg

Zitat Zitat von Babsi Beitrag anzeigen
    Trazim sliku, vidi sta nadjoh, ahahahhahah

Bad-boy-Michael-Madsen-shows-his-soft-side.jpg
    de nadji ga u nekom boljem izdanju, mladog

Al dobar je ko dobar dan, levo

5083156_std.jpg

- - - Aktualisiert - - -

Evo ga, uffff

tumblr_lhk7moepzZ1qhc1m6o1_500.jpg

Zitat Zitat von leptirica Beitrag anzeigen
    okej, dakle ljutis se samo zbog te njegove tv-izjave? < da

na to ti samo mogu reci, da je on najmanje kriv za to bombardovanje. zna se gde treba traziti krivca. < znam, i nisam reko da je kriv

a sta se tice te tv-izjave - napisala sam svoje misljenje o tom "nelogicnom" potezu. < procitao sam, i ne slazem se, nemogu nijednom Srbinu da oprostim takve izjave, ne interesuju me razlozi
    @ plavo

Zitat Zitat von Dissention Beitrag anzeigen
    @ plavo
    okej, imas pravo na tvoje misljenje, ne moras da se slazes.
    ali cak i ti moras priznati da je veoma nelogicno da covek srbin takvo nesto kaze- i to tako i bukvalno misli.

jedni tvrde da je radikal bio, sa druge strane izjave takve- de, odlucite se vise.

ajd, poz.

okej, imas pravo na tvoje misljenje, ne moras da se slazes.
    ali cak i ti moras priznati da je veoma nelogicno da covek srbin takvo nesto kaze- i to tako i bukvalno misli.

jedni tvrde da je radikal bio, sa druge strane izjave takve- de, odlucite se vise.

ajd, poz.
    Nema izvinjenje, ako trazis da se tvoja zemlja bombarduje, bices i ostaces stoka - to je i razlog sto nije mogao da pobedi izbore i da smeni Milosevica, nego su mu bili potrebni Kostunica i njegovi.
    Danas velicaju Zorana, a svi koji smo bili odrasli tada znamo da je on bio pickin dim.

Da je bio stvarno neki pametan politicar, onda bi sudili Milosevicu u Beogradu. Krao je sta je stigao u Srbiji, ubijani su bili Srbi, a Djindjic ga slao u Hag. Da je Sloba bio osudjen u Beogradu zbog slocina nad srpskom stanovnistvu u Srbiji i ilegalnim promenama u zakonu kao i ratnom profiterstvu svaki klinac bi znao ko je i sta je. Jebiga, svaki politicar is Iraka je pamenniji bio od Zorana, tamo su bar sudili Husejnu.

Zitat Zitat von Dissention Beitrag anzeigen
    Nema izvinjenje, ako trazis da se tvoja zemlja bombarduje, bices i ostaces stoka - to je i razlog sto nije mogao da pobedi izbore i da smeni Milosevica, nego su mu bili potrebni Kostunica i njegovi.
    Danas velicaju Zorana, a svi koji smo bili odrasli tada znamo da je on bio pickin dim.
    ajde, ukapirala sam, ne slazemo se sto se tice njega i okej je to. al' nemoj molim te, da generalizujes. i vecina moje porodice je ostala u Srbiji, odrasli su tamo. i ko nije bas na strani radikala, za Zoku to nikad nece reci, naprotiv, u Srbiji on ima i dalje jos mnogo obozavateljaca.

Da je bio stvarno neki pametan politicar, onda bi sudili Milosevicu u Beogradu. Krao je sta je stigao u Srbiji, ubijani su bili Srbi, a Djindjic ga slao u Hag. Da je Sloba bio osudjen u Beogradu zbog slocina nad srpskom stanovnistvu u Srbiji i ilegalnim promenama u zakonu kao i ratnom profiterstvu svaki klinac bi znao ko je i sta je. Jebiga, svaki politicar is Iraka je pamenniji bio od Zorana, tamo su bar sudili Husejnu.
    ej, ne kapiram svrhu. a i necu o tome.

ajde, ukapirala sam, ne slazemo se sto se tice njega i okej je to. al' nemoj molim te, da generalizujes. i vecina moje porodice je ostala u Srbiji, odrasli su tamo. i ko nije bas na strani radikala, za Zoku to nikad nece reci, naprotiv, u Srbiji on ima i dalje jos mnogo obozavateljaca.

ej, ne kapiram svrhu. a i necu o tome.
    Jbg, vecina moje familije dole nevoli nijednog od njih ^^

A sta se tice kritike - sto neces o tome? Ako je tebi jedan od najboljih politicara, onda nebi trebalo da ti bude problem da opravdas sve te njegove greske? Meni se cini da ga mnogi velicaju, zato sto su ga ubili, a ne zbog njegovih realnih dela?

Seite 9 von 11 ErsteErste ... 567891011 LetzteLetzte