BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.

Umfrageergebnis anzeigen: Soll die RS abgeschafft werden

Teilnehmer
288. Du darfst bei dieser Umfrage nicht abstimmen
  • JA

188 65,28%
  • NEIN

100 34,72%
Seite 157 von 210 ErsteErste ... 57107147153154155156157158159160161167207 ... LetzteLetzte
Ergebnis 1.561 bis 1.570 von 2094

Umfrage: Soll die RS abgeschaft werden? Dodik ein Nationalist?

Erstellt von Emir, 02.06.2009, 03:40 Uhr · 2.093 Antworten · 73.479 Aufrufe

fukara
    za tebe su heroji iz tvog naroda a moji heroji su iz moga naroda sta je sad tu neobicno , svaka ptica svome jatu ide
    sa razlikom, sto su za vas nasi heroji ubice, cetnici, siledzije, decije ubicie, zenske ubice, staracke ubice hmm... a da genocidisu ceo narod, masovne ubice naravno...
    a naser oric je heroj, kao... i gotovina je heroj, kao

a da bi ja rek'o da je mladic heroj, pa ne znam... emir88 bi mi dao ban do vek vekova

Zitat Zitat von Munja Beitrag anzeigen
    sa razlikom, sto su za vas nasi heroji ubice, cetnici, siledzije, decije ubicie, zenske ubice, staracke ubice hmm... a da genocidisu ceo narod, masovne ubice naravno...

a da bi ja rek'o da je mladic heroj, pa ne znam... emir88 bi mi dao ban do vek vekova
    Arkan ?
    Plavsic ?
    Mladic ?
    Karadzic ?
    itd itd itd

ja mislim da je spisak vasi zlocina za dosta veci nego bosanski i hrvatski zajedno !

Zitat Zitat von Allissa Beitrag anzeigen
    ich frag dich jetzt zum 10-ten mal..bist du nun ein pinguin ???
    Sta me pitas duso?

Ludjak
    Arkan ?
    Plavsic ?
    Mladic ?
    Karadzic ?
    itd itd itd

ja mislim da je spisak vasi zlocina za dosta veci nego bosanski i hrvatski zajedno !
    ne radi se o tome, ko je veci i ko je imo vise itd.
    svi su imali zrtve, ali treba realno na svkog isto gledati, bezo obzira na osecanja...
    ali ludjak mi smo to imali vec tu diskusiju ?
    i slozili smo se nekako ? ne ?
    radi orica i haaga ?
    zasto sada opet dolazis sa time ?
    biljana plavsic je oslobodjena kao i oric i sta sad ?

Mačak

Bolje da ti ne govorim tko je gdje ratovao...nemam vise pitanja hvala...eh dao bi i ja tebi ne samo on...

Flaschengeist
    Bolje da ti ne govorim tko je gdje ratovao...nemam vise pitanja hvala...eh dao bi i ja tebi ne samo on...
    ko je gde ratovao ?
    pa cekaj malo, mladic je iz bosne, karadzic crnogorac ziveo u bosni, plaviscka bosanka...
    ko je onda gde ratovao ?
    sa razlikom da su oni srbi, podrzavani iz srbije, al to ih ne cini gradjanima srbije, oni su gradjani bosne, tako da su oni ratovali gde ste i vi

Mačak
    ko je gde ratovao ?
    pa cekaj malo, mladic je iz bosne, karadzic crnogorac ziveo u bosni, plaviscka bosanka...
    ko je onda gde ratovao ?
    sa razlikom da su oni srbi, podrzavani iz srbije, al to ih ne cini gradjanima srbije, oni su gradjani bosne, tako da su oni ratovali gde ste i vi
    Da i zato sto su se lose ponasali...danas im je Hag novo mjesto....dobro nekima ce biti tek..a neki su i izasli vec kroz neku malu laz....da te podsjecam...sta je rekla Biljana...da li je nevina ili ne? Izasla je prije eh bas zbog toga...

Flaschengeist
    Da i zato sto su se lose ponasali...danas im je Hag novo mjesto....dobro nekima ce biti tek..a neki su i izasli vec kroz neku malu laz....da te podsjecam...sta je rekla Biljana...da li je nevina ili ne? Izasla je prije eh bas zbog toga...
    a cekaj, znaci haag oslobodio Nasera orica i to je okej
    a plavsicku sto je oslobodio, nije okej ?

Mačak
    a cekaj, znaci haag oslobodio Nasera orica i to je okej
    a plavsicku sto je oslobodio, nije okej ?
    Pa cekaj ali prica jeste da je ona prije oslobodjena zato sto je bila svjesna da je nesto skrivila i bila upletena u te stvari...a onda kad se vratila stare price ponovo pocele pa se ispostavilo da je ona lagala za slobodu znaci na kraju nije svjesna bila da je nesto skrivila...ali ipak izasla...neznam bas jesi li to pratio kad je izasla...ali ajde ako je ona za tebe neka vrsta zrtva neka bude...

A sto se tice orica.....nisam upucen u njegove akcije...on je jedna licnost o kojoj nikad nista nisam citao tako da itd....

Flaschengeist
    Pa cekaj ali prica jeste da je ona prije oslobodjena zato sto je bila svjesna da je nesto skrivila i bila upletena u te stvari...a onda kad se vratila stare price ponovo pocele pa se ispostavilo da je ona lagala za slobodu znaci na kraju nije svjesna bila da je nesto skrivila...ali ipak izasla...neznam bas jesi li to pratio kad je izasla...ali ajde ako je ona za tebe neka vrsta zrtva neka bude...

A sto se tice orica.....nisam upucen u njegove akcije...on je jedna licnost o kojoj nikad nista nisam citao tako da itd....
    o biljani si citao a o oricu nisi ?
    ne radi se ko je zrtva i ko je sta... radi se o pravilima ovog foruma:
    znaci mi cemo se sloziti, da su oboje - i oric i biljana oslobodjeni od strane Haaga
    tako da, mi to hteli ili ne oni nisu krivi !
    e tako moj druze stoje stvari...
    a sto se tice mladica, gotovine i ostalih.
    oni isto nisi krivi, jer proces jos traje, i niko nije pravosudno osudjen.
    tek kad neko bude praosudno osudjen , e tek onda je kriv.
    svidjalo se to nama ili ne, to su fakti.
    i ovaj forum ce sve do tada biti neozbiljan, dok se ne pocnu postovati prava i za jedne i za druge.