BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.

Umfrageergebnis anzeigen: Soll die RS abgeschafft werden

Teilnehmer
288. Du darfst bei dieser Umfrage nicht abstimmen
  • JA

188 65,28%
  • NEIN

100 34,72%
Seite 158 von 210 ErsteErste ... 58108148154155156157158159160161162168208 ... LetzteLetzte
Ergebnis 1.571 bis 1.580 von 2094

Umfrage: Soll die RS abgeschaft werden? Dodik ein Nationalist?

Erstellt von Emir, 02.06.2009, 03:40 Uhr · 2.093 Antworten · 73.620 Aufrufe

Mačak
    Zitat Zitat von Munja Beitrag anzeigen
    o biljani si citao a o oricu nisi ?
    ne radi se ko je zrtva i ko je sta... radi se o pravilima ovog foruma:
    znaci mi cemo se sloziti, da su oboje - i oric i biljana oslobodjeni od strane Haaga
    tako da, mi to hteli ili ne oni nisu krivi !
    e tako moj druze stoje stvari...
    a sto se tice mladica, gotovine i ostalih.
    oni isto nisi krivi, jer proces jos traje, i niko nije pravosudno osudjen.
    tek kad neko bude praosudno osudjen , e tek onda je kriv.
    svidjalo se to nama ili ne, to su fakti.
    i ovaj forum ce sve do tada biti neozbiljan, dok se ne pocnu postovati prava i za jedne i za druge.
    Mmmmh eh da ti i ja nesto kazem. Zasto se bavis onda neozbiljnim stvarima ako je zivot vani ljepsi da se bavis s ovim...samo vrijeme leti pa nadji sebi nesto novo onda.

Ne po meni i ako neko ne zavrsi u tamo u zatvor moze barem biti moralno kriv iako to opet nema veze s vezom...Gotovina je po meni kriv...Biljana jeste kriva...a sto se tice Orica...rekao sam nemam pojma o njemu...jer prije ce za tebe biti neki mladic ili arkan heroj zato sto je srbin a gotovina zlocinac sto je hrvat...sad s tvoje strane...

Po meni su to skoro svi koji su upleteni u ubojstvu ili bilo cemu...i izreka "Bio je rat pa to je normalno da ljudi umiru" to ne postoji kod mene....znaci moraju odgovarati svi jer ja stvarno ne vjerujem u to da su normalni ljudi taj rat htjeli...

Flaschengeist
    Mmmmh eh da ti i ja nesto kazem. Zasto se bavis onda neozbiljnim stvarima ako je zivot vani ljepsi da se bavis s ovim...samo vrijeme leti pa nadji sebi nesto novo onda.

Ne po meni i ako neko ne zavrsi u tamo u zatvor moze barem biti moralno kriv iako to opet nema veze s vezom...Gotovina je po meni kriv...Biljana jeste kriva...a sto se tice Orica...rekao sam nemam pojma o njemu...jer prije ce za tebe biti neki mladic ili arkan heroj zato sto je srbin a gotovina zlocinac sto je hrvat...sad s tvoje strane...

Po meni su to skoro svi koji su upleteni u ubojstvu ili bilo cemu...i izreka "Bio je rat pa to je normalno da ljudi umiru" to ne postoji kod mene....znaci moraju odgovarati svi jer ja stvarno ne vjerujem u to da su normalni ljudi taj rat htjeli...
    veruj mi, imam ja zivot, i ovde sam cisto iz dosade...
    da ubijem vreme.

nego, opet ti lepo kazem. posto si ti mod. ovde.
    kako to da ljudi ovde velicaju orica i gotovinu, a cim neko spomene mladic onda je ban ili opomena ?
    ja sam ti samo reko kako stoje stvari sto se tice pravila i haaga.
    naravno da su svi krivi, i moralno i u bilo kom drugom smislu, ako su ucestovali u ratu !
    ali zasto pravila ne vaze za sve na ovom forumu ?
    zasto se neko ne opomene kad napise Oric je ljudina, oric je heroj ?
    kad velicaju gotovinu kao oslobodioca '
    nemoj sada da dodjes sa odgovorom. pa zasto ih ne prijavis pa bih opomenuo.
    ne, to nije moj poso, to je vas. moderatora.
    i ako mod. moze neko biti sto kaze da su slike srpskih zrtava fejk, mislim sta da ocekujem onda ?

Mačak
    veruj mi, imam ja zivot, i ovde sam cisto iz dosade...
    da ubijem vreme.

nego, opet ti lepo kazem. posto si ti mod. ovde.
    kako to da ljudi ovde velicaju orica i gotovinu, a cim neko spomene mladic onda je ban ili opomena ?
    ja sam ti samo reko kako stoje stvari sto se tice pravila i haaga.
    naravno da su svi krivi, i moralno i u bilo kom drugom smislu, ako su ucestovali u ratu !
    ali zasto pravila ne vaze za sve na ovom forumu ?
    zasto se neko ne opomene kad napise Oric je ljudina, oric je heroj ?
    kad velicaju gotovinu kao oslobodioca '
    nemoj sada da dodjes sa odgovorom. pa zasto ih ne prijavis pa bih opomenuo.
    ne, to nije moj poso, to je vas. moderatora.
    i ako mod. moze neko biti sto kaze da su slike srpskih zrtava fejk, mislim sta da ocekujem onda ?
    Necu ti dodji s ovim odgovorom ali s drugim koji ce te ipak razocarati...postoji ovdje vecina ljudi koji misle da su njihovi "heroji" samo branili svoju zemlju...a posto su mladic i karadzic etnicki "Srbi" to znaci bez obzira jesu li sad gradjani bosne njihovi ratnici...znaci da su klali u tudjoj zemlji...a oni oric itd. se branili...(opet govorim da nemam pojma o doticnoj osobi) sad sam samo naveo njegovo ime....ali jbg. ja nisam pravio pravila...i meni je poznato da svatko tko se ovdje prijavi ako je srbin se mora izloziti nekim izjavama koji bas nisu u redu...

Flaschengeist
    Necu ti dodji s ovim odgovorom ali s drugim koji ce te ipak razocarati...postoji ovdje vecina ljudi koji misle da su njihovi "heroji" samo branili svoju zemlju...a posto su mladic i karadzic etnicki "Srbi" to znaci bez obzira jesu li sad gradjani bosne njihovi ratnici...znaci da su klali u tudjoj zemlji...a oni oric itd. se branili...(opet govorim da nemam pojma o doticnoj osobi) sad sam samo naveo njegovo ime....ali jbg. ja nisam pravio pravila...i meni je poznato da svatko tko se ovdje prijavi ako je srbin se mora izloziti nekim izjavama koji bas nisu u redu...
    ovo ti je opasna izjava...
    zar srbi isto ne zive u bosni, zar i to nije njihova domovina ?
    za koga su se oni borili ako ne za sebe ?
    u bosni se vodio gradjanski rat, tu niko nikoga nije napao...
    bilo je dobrovoljaca ali zemlje nisu umesane u rat
    pravi razliku.

Mačak
    pravi razliku.
    Ali opet pogledaj s one strane...jel bi mi se dobro pisalo u onoj zemlji cije ime ne zelim da spomenem kad bi nesto dobro rekao na poslu u vezi srbije nesto pozitivno...odgovor ne zelim da dam....

Jeste i njihova domovina ali opet je to pitanje da li su onda opet njihovi ratnici iz BIH ili kako god vi taj dio nazivate RS bili iz tog podrucja ili ipak dosli iz Srbije ratovati u BIH...znas sta mislim?...

Ne znam opet neki govore...da to nije gradjanski rat bio neki govore jeste ali ajde....sto se mene tice...svako ljudsko bice koje je ubivalo...bilo to sad susjeda ili nekog drugog treba biti osudjen...

BEIDES soll abgeschaft werden rs und fbih wir haben kein system in unserem land mit den zwei Ethnien des macht unser land kaputt unser problem ist einfach wir sind nicht lebhaft zusammen nur weil wir auf unsere NATIONALISTISCHE präsidenten hören des ist dummheit ich bin mir sicher wenn es keine rs und fbih geben würde würde es unser land viel besser gehen als jetzt

pravi razliku.

jest i vasa je, samo neznam sto ste je rusili i cistili od ne srba.

sta nije niko nikog napao, mi se sami napali nemoj lagat.

das ist das problem im forum ihr werdet euch eurer schuld nicht bewusst.

sa razlikom, sto su za vas nasi heroji ubice, cetnici, siledzije, decije ubicie, zenske ubice, staracke ubice hmm... a da genocidisu ceo narod, masovne ubice naravno...
    a naser oric je heroj, kao... i gotovina je heroj, kao

a da bi ja rek'o da je mladic heroj, pa ne znam... emir88 bi mi dao ban do vek vekova

vi nemate heroja ,,vasi heroji su u den hagu ,,a nasi heroji poput Nasera i Dudakovica i ostalih su na slobodi to je velika razlika ili ne :icon_smile:

Zitat Zitat von fukara Beitrag anzeigen
    vi nemate heroja ,,vasi heroji su u den hagu ,,a nasi heroji poput Nasera i Dudakovica i ostalih su na slobodi to je velika razlika ili ne :icon_smile:
    Sad znamo sta si i kako mislis.

Jebem ti Orica, znate cak i vi muslimani da je on gamad i zestok kriminalac, jebo vas on.

A onaj Dudakovic koji je naredjivo da se pale srpska sela, on je za tebe heroj?

o izvini nisam se predstavio ,,,,,,,,,, nisam znao da te zanima ,,evo reci cu ti .. .Ja sam Bosanski Nacionalista i za mene su :: Naser Oric , Atif Dudakovic ; Sefer Halilovic , Zeljko Komsic ; Blaz Kraljevic , General Gotovina Ante ;; Izet Nanic I svi drugi koji su na beretki nosili ,,zlatne ljiljane to su Bosanski patrioti i gazije a za mene su veliki Heroji bog da ih cuva