BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.

Umfrageergebnis anzeigen: Soll die RS abgeschafft werden

Teilnehmer
288. Du darfst bei dieser Umfrage nicht abstimmen
  • JA

188 65,28%
  • NEIN

100 34,72%
Seite 54 von 210 ErsteErste ... 44450515253545556575864104154 ... LetzteLetzte
Ergebnis 531 bis 540 von 2094

Umfrage: Soll die RS abgeschaft werden? Dodik ein Nationalist?

Erstellt von Emir, 02.06.2009, 03:40 Uhr · 2.093 Antworten · 73.480 Aufrufe

die zeit wirds zeigen ! es muss was gefunden werden mit den alle drei völker in bih zufrieden sind !

Zitat Zitat von HrvatNo1 Beitrag anzeigen
    die zeit wirds zeigen ! es muss was gefunden werden mit den alle drei völker in bih zufrieden sind !
    3 vjere - jedna nacija i to je to !!!!

Die RS wird nie abgeschafft.

Zitat Zitat von RS_aleks Beitrag anzeigen
    Die RS wird nie abgeschafft.
    Super Argumentation !

Zitat Zitat von Ludjak Beitrag anzeigen
    Sta lupetas gluposti ovdje ?
    I sta si zapeo za te ljiljane vise, u svakom drugom postu spominjes ljiljane - pa bozij robe vise ih ti spominjes nego Bosnjaci u ovome forumu !!!!

A to za "nasu drzavu" okaci macku od rep !
    Niko od Bosnjaka (barem ovdje) netrazi muslimansku drzavu !
    Tako ti je i u BiH - kako prije rata tako i sada !

A posto si toliko zapeo za tu temu "muslimanska drzava" i "ljiljane kao bosnjacka oznaka" evo ti par pitanja:
    Izvini ali ljiljane su bosnjacke, barem po danasnjoj definaciji.
    Nisam ja zapeo nego vi ste zapeli. Neznam sta ti sad smeta?

- zar su muslimani poceli uvoditi arapsko pismo u BiH kao sto se vi tzv Srbi prepucavate sa jebenom cirilicom ???
    Pa da ga znate citat i pisat siguran sam da bi ga uveli. A sto se tice cirlice nije to samo srpsko pismo, nego i bosansko. Bez obzira na to ipak 40% stanovnista koriste to pismo... Znaci nisu zapeli za to pismo nego ga koriste...

- zar su muslimani poceli nazivati gradove sa naslovom "muslimanska"... - muslimanska Dubica ? muslimanski Brod ili su to poceli tzv Srbi iz Bosne ??? Srpski Brod !!!!
    Ne nisu zato sto muslimani gledaju bosnu kao da je samo njihova drzava i nicija druga. Pa onda nemoj da se cudis ako pojedini zele da se definiso kao ne-muslimani i to da podvuku....

- zar su muslimani htjeli svoju reprezentaciju u nogometu kao sto je traze tzv Srbi iz Bosne ???
    Sto bi trazili svoju representaciju kad je vec imate. Ali opet vam ne pase posto nema ljiljana na trikoima.
    A moja isto nemoze da bude.. Kad vidim one ljiljane kod navijaca smuci mi odma, a da odem ja zastavom republike srpske onda sigurno nebi osto citav...
    Isto sranje kao i kod prefiska

- zar su muslimanski vojnici davali zakletvu na BiH ili na neku ismisljenu muslimansku drzavu ili su to uradili tzv Srbi na zakletvi na "RS" ?????
    Pa da BiH u kojo vladaju muslimani, izvini bosnjaci... Nista se nije promijenilo. To i danas dan trazite...

- zar muslimanski politicari odbijaju BiH kao domovinu ili je Dodik poceo jesti govna sa komentarima "meni je RS domovina a ne BiH" ???
    Pa sta sad? To istu izjavu sam vec cuo i od tihica. Pa zar RS nije u BiH? ja koliko znam da je to dio bosne.

Budi malo realan i nemoj vazda trubiti ovdje da muslimani ili hrvati ne zele sa vama - pitanje je ko trazi odvoj i ko sa svojim ponasanjem dokazuje isto to !
    Niko ne trazi odvoj, ni od cega, to vasa propaganda pali narod i stvara histeriu. Ako neko trazi ukidanje RS onda samo moze bit odgovor odvajanje.. To da..
    Ali hajmo dozovlit mirne dogovore, da nadju neki kompromis, kao sto poziva tihic svoje bosnjake na razgovore, sa RS i njihovim politicarima. A u mijesto da ga poslusaju oni pale jos vise... Ceric i silajdzic na prvom mijestu... Ovaj ceric (koji nije politicar) cak i u srbiji ide da pali muslimane...

A na kraju kad tjeraju neki politicari inat onda nemoj da se cudis ako se inatom odgovara...

Niko od vas ne trazi muslimansku drzavu ali svako od vas trazi da se postave te ljiljane. Muslimani traze da se ukine RS, vama smeta cirilica, vama smeta sve sto samo priblizno lici na srpsko, smeta vam ustvari cijela RS i sve sto je u njoj... I vidi se kako se dobro slazete sa hrvatima u mostaru i u ostalim gradovima federacije, kakve zastave dizete (turske) na utakmicama, itd...
    Ali tu se prosipate kao hocete multietnciku drzavu...

To sto vi (bosnjaci) to jeste muslimani trazite, nije multietnicka drzava nego bosnjacku drzavu (imena BiH) u kojoj tolerisete hrvate i srbe... A ne da zivite zajedno sa njima i da ih akceptirate sa svim historickim pravima kao sto svi imaju koji zive u toj Bosni...

A ja se stim nikad necu slozit. Jer necu da budem samo "tolerisan" u svojoj drzavi u kojoj su i moji pradijedovi zivijeli... Koji se hvala bogu nisu poturcili kao mnogi drugi.
    Pa radije onda neka se odvoji RS nego da budemo "tolerisani" u toj BiH...

Pitanje... Jeli smo mi dio te BiH ili nismo...? Ako jesmo onda prekinite da nas napadate, i da nam naturate te vase ljiljane, nego akzeptirajte tu cinjenicu, ako nismo onda nemoj da se cudite ako jednog dana bude RS trazila ozbiljan odvoj.

3 vjere - jedna nacija i to je to !!!!
    Eto ti...

Tri vijere, tri entiteta, jedna nacija...! Kao sto je u sustini i sad vec tako.

Emir
    Zitat Zitat von pravoslavac-sa-balkana Beitrag anzeigen
    Eto ti...

Tri vijere, tri entiteta, jedna nacija...! Kao sto je u sustini i sad vec tako.

Du verstehst nicht. Bosanac = Bosanac und nicht bosnischer Serbe ... das geht net ... Da spielt die Religion gar keine Rolle ...

Solange man alles in 3 Entiteten teilt wird es nie ein Bosnien geben ....

Eine Frage an Pravoslavac sa b.. was sagst du wenn dich ein svabo fragt woher du kommst???jetzt will ich mir das anhörenn sicher irgend ein blödsinn
    hah

Ich muss schon sagen dieser corvus erzahlt den grossten scheiss seit es hitler gegeben hat behauptet wen amerikaner nicht gewesen waren hatte es keine serben mehr in bosnien!!!Hatte es die eu und die usa nicht gegeben ware die rs bosnien jetzt und ihr alle in der TURKEI!!!!ha ha ha ha ha turcini turcini

Zitat Zitat von serb was sonst!!! Beitrag anzeigen
    Ich muss schon sagen dieser corvus erzahlt den grossten scheiss seit es hitler gegeben hat behauptet wen amerikaner nicht gewesen waren hatte es keine serben mehr in bosnien!!!Hatte es die eu und die usa nicht gegeben ware die rs bosnien jetzt und ihr alle in der TURKEI!!!!ha ha ha ha ha turcini turcini
    suti malo ceta,nemoj bezveze pricati wenn das nicht 1% stimmt was du da erzählst