BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 9 von 12 ErsteErste ... 56789101112 LetzteLetzte
Ergebnis 81 bis 90 von 113

Verbrechen islamischer Freischärler an Serben und Kroaten werden untersucht

Erstellt von Der_Buchhalter, 13.10.2008, 22:17 Uhr · 112 Antworten · 5.020 Aufrufe

Dado-SG..

Pusti ovog smaje, on je polupe svoje loncice. To jeste puko....! Posto su poceli da optuzuju njegove bosnjiacke heroje, koji su ubijali i klali.

Evo sta je juce oficijelno izjasnio:

Zitat Zitat von SmAjO Beitrag anzeigen
    hahahaha, das sag ich dazu.

gerechtigkeit gibt es erst wenn die RS weg ist, solange es sie gibt hasse ich alles serbische und jeden serben. (so denkt jeder bosniake) Tacka, das war auch mein letzter comment an dich, schreib mich nie wieder an du RS propaganda gepumpter cetnik.
    Otvoreno kaze da nas mrzi... Vidis da nas mrzi iz dna duse, pravi dusman. A ovde se pravi nesto, i sere nama, kako zeli jedinstvenu bosnu.

Ti smajo ne zelis jedinstvenu bosnu, ti samo zelis jednu bosnu u kojoj samo zive muslimani, posto sve drugo mrzis, sam si reko.

A zasto mrzis? Zato sto se sad i pocelo pravit bosnjiacima proces.

Kao sto vidis ovde u ovom tekstu.

Zitat Zitat von Šljivovica Beitrag anzeigen
    [h1]Verbrechen islamischer Freischärler an Serben und Kroaten werden untersucht [/h1]
    [h2]Staatsanwaltschaft ermittelt gegen gegen Ex-Armeeangehörige - Kommandant Rasim Delic wurde zu drei Jahren verurteilt [/h2]
    Sarajevo/Belgrad - Die bosnische Staatsanwaltschaft für Kriegsverbrechen hat Ermittlungen gegen Soldaten und frühere Befehlshaber mehrerer Brigaden der einstigen bosnischen Armee (ABiH) wegen Verbrechen an Gefangenen eingeleitet. Untersucht würden in Zentralbosnien zwischen 1993 und 1995 an serbische und kroatische Soldaten und Zivilisten begangene Verbrechen, berichtete die Tageszeitung "Nezavisne novine" unter Berufung auf einen Sprecher der Staatsanwaltschaft am Montag.
    Der ehemalige Oberkommandierende der bosnischen Armee, Rasim Delic, war Mitte September vor dem Haager UNO-Kriegsverbrechertribunal wegen Kriegsverbrechen in Zentralbosnien zu drei Jahren Haft verurteilt worden. Das Gericht stellte im Urteil fest, dass sich mit der Verantwortung einzelner ABiH-Angehöriger, namentlich der "El-Mujahid"-Einheit, zu welcher islamische Freischärler angehörten, die bosnische Justiz befassen müsste.
    Nach Angaben von Boris Grubesic, dem Sprecher der Staatsanwaltschaft, würden sich die laufenden Ermittlungen vor allem auf Kriegsverbrechen beziehen, die an gefangenen Serben in Vozuca, der Ortschaft Livade und dem Gefangenenlager Kamenica und an gefangenen Kroaten in den Ortschaften Maline und Bikosi begangen wurden. Sie sollen von ABiH-Einheiten verübt worden sein, in deren Einheiten sich auch "El-Mujahid"-Angehörige befanden. In der Ortschaft Maline wurden von islamischen Freischärlern rund 200 kroatische Soldaten gefangen genommen, 40 wurden ermordet. In Vozuca wurden rund 60 serbische Soldaten und Zivilisten gefangen genommen, zwei von ihnen wurden sofort ermordet, von den übrigen fehlt noch heute jede Spur.
    Grubesic machte keine Angaben zur Identität der Personen, gegen welche konkrete Ermittlungen laufen, um sie nicht zu gefährden. (APA)

Dado-NS
    haha, barem ja nepricam pederski ekavski, sta nerazumijes??? eto ti koji su ti "naceije" rekli da je ruzan jezik albanski

bosanski srbi, hrvatski srbi, srbi iz crne gore, i kosovo srbi jeli tako???
    Mali, nemoj da mi ides na kurac, si me razumeo? Ako imas nesto protiv mog jezika, dodji i kazi mi to u lice a ne na ovaj pederski nacin, se razumemo?
    Ako zivis u Svajcarskoj onda mozemo slobodno da se nadjemio i da ti lomim kicmu, uopste mi nije problem. Dacu ti broj telefona pa ti javi.

SarayBosna
    Zitat Zitat von pravoslavac-sa-balkana Beitrag anzeigen
    Dado-SG..

Pusti ovog smaje, on je polupe svoje loncice. To jeste puko....! Posto su poceli da optuzuju njegove bosnjiacke heroje, koji su ubijali i klali.

Evo sta je juce oficijelno izjasnio:

Otvoreno kaze da nas mrzi... Vidis da nas mrzi iz dna duse, pravi dusman. A ovde se pravi nesto, i sere nama, kako zeli jedinstvenu bosnu.

Ti smajo ne zelis jedinstvenu bosnu, ti samo zelis jednu bosnu u kojoj samo zive muslimani, posto sve drugo mrzis, sam si reko.

A zasto mrzis? Zato sto se sad i pocelo pravit bosnjiacima proces.

Kao sto vidis ovde u ovom tekstu.
    ma koji tebe boli kurac??? reko sam ti da nepricas vise o meni, kad sam reko da mrzim sve u bosni??? nemrzim hrvate samo srbe, eto ti, hajde pokazi mi gdje sam reko da sve mrzim osim bosnjaka?

SarayBosna
    Zitat Zitat von Dado-SG Beitrag anzeigen
    Mali, nemoj da mi ides na kurac, si me razumeo? Ako imas nesto protiv mog jezika, dodji i kazi mi to u lice a ne na ovaj pederski nacin, se razumemo?
    Ako zivis u Svajcarskoj onda mozemo slobodno da se nadjemio i da ti lomim kicmu, uopste mi nije problem. Dacu ti broj telefona pa ti javi.
    Izvini, mores li prevest na bosanski, nerazumijem taj tvoj albanski. breeeeeeeee

Dado-NS
    pravoslavac-sa-balkana

Hvala na informaciju.

Nek nas mrzi, za to samo preko neta ima muda

Poz

Pogledaj malo gore, pa ces da opazis tvoj citat. Ne seri ja nisma reko da necu stobom vise da pricam, reko sam samo da me boli kurac, to sto me ti mrzis.

Nacinalisticko govno si ti, nista vise nista manje.

Pravi se proces muslimanima u bosni koji su klali i ubijali, i ti skaces i napadas, i nerviras se. Umijesto da tako nesto podrzis...

Kakav si ti covjek? Da to klanje indirektno podrzavas...
    Govno malo nacionalisticko

SarayBosna
    Pogledaj malo gore, pa ces da opazis tvoj citat. Ne seri ja nisma reko da necu stobom vise da pricam, reko sam samo da me boli kurac, to sto me ti mrzis.

Nacinalisticko govno si ti, nista vise nista manje.

Pravi se proces muslimanima u bosni koji su klali i ubijali, i ti skaces i napadas, i nerviras se. Umijesto da tako nesto podrzis...

Kakav si ti covjek? Da to klanje indirektno podrzavas...
    Govno malo nacionalisticko
    haha, boli me kurac sta si ti rekao, ja sam tebi reko da nepricas vise o meni.

Ja sam nationasticko govno jeli??? ja barem priznam da vas mrzim, a ti se seres ovdje kao da si bosanac, a kazes nebi uzeo dokument od bosnjaka, jebi se, ti si najveci nationalista.

haha, boli me kurac sta si ti rekao, ja sam tebi reko da nepricas vise o meni.

Ja sam nationasticko govno jeli??? ja barem priznam da vas mrzim, a ti se seres ovdje kao da si bosanac, a kazes nebi uzeo dokument od bosnjaka, jebi se, ti si najveci nationalista.
    Opet ti kazem nemoj od sebe da prenosis na druge.
    Ja ne mrzim muslimane, poznajem ih i druzim se na neki nacin i snjima.
    Ja muslimanima ne vijerujem, nemam poverenja u njih. Kao sto i ti dajes dobar primijerak. Prvo mi glumis liberalnog, a sustini si pun mrznje. E to je to, ali ja sam daleko od mrznje.

To sa dokumentom sam ti objasnio, i opet polazim od toga ne vijerujem vam. Zato nebi zelio da moram trazit bilo kakve dokumente sutra kod muslimana, ili nedaj boze neke poslove da moram zavrsavat, pa jebavali bi me ko sansku kozu.

A pogotovu takvi kao sto si ti...

E to je to...

I zato si ti nacionalisticko govno, ali ono veliko govno, da ne kazem djubriste.
    A ja to nisam posto ne mrzim nikoga, takosam vaspiten.

I zato se meni svidja, kad se prave ratnim slocinicam proces, a tebi posto si sam takav kao oni, to smeta.. To je razlika izmedju tebe i mene.

Dado-NS
    pravoslavac-sa-balkana

Pusti tog majmuna, kako izgleda ima 14 god. Barem tako se ponasa.

Znaci ovde se moze slobodno na nasem da se pise?
    Inace, odakle rodom?

SarayBosna
    Opet ti kazem nemoj od sebe da prenosis na druge.
    Ja ne mrzim muslimane, poznajem ih i druzim se na neki nacin i snjima.
    Ja muslimanima ne vijerujem, nemam poverenja u njih. Kao sto i ti dajes dobar primijerak. Prvo mi glumis liberalnog, a sustini si pun mrznje. E to je to, ali ja sam daleko od mrznje.

To sa dokumentom sam ti objasnio, i opet polazim od toga ne vijerujem vam. Zato nebi zelio da moram trazit bilo kakve dokumente sutra kod muslimana, ili nedaj boze neke poslove da moram zavrsavat, pa jebavali bi me ko sansku kozu.

A pogotovu takvi kao sto si ti...

E to je to...

I zato si ti nacionalisticko govno, ali ono veliko govno, da ne kazem djubriste.
    A ja to nisam posto ne mrzim nikoga, takosam vaspiten.

I zato se meni svidja, kad se prave ratnim slocinicam proces, a tebi posto si sam takav kao oni, to smeta.. To je razlika izmedju tebe i mene.
    haha, ti si pravi cetnik,

jesu li Bosnjaci bombardirali Banja Luku 4 GODINE???
    jesu li Bosnjaci ucinili Genozid????
    jesu li Bosnjaci imali Arsenal jugoslavenske narodne Armije???

To ste vi sve ucinili i imali, me ni nesmeta da su oni sada uhapseni, nego ti si moj problem, jer kazes eto i vama sada zato posto ste htjeli islamsku bosnu.

Jebote, pokazi mi gdje imamo islamsku bosnu, vidi vasu RS, sve srpsko, koje dobijo sta je htjeo??? Vi cetnici ste dobili, i onda kazes nebi vjerovo Bosnjacima, ti si jedan kurac, vjeruj ti tvojim cetnickim drugovima.

Seite 9 von 12 ErsteErste ... 56789101112 LetzteLetzte