BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 30 von 36 ErsteErste ... 20262728293031323334 ... LetzteLetzte
Ergebnis 291 bis 300 von 357

Volkszählung Montenegro 2011: Serben sollen ohne Angst zu das stehen was sie sind

Erstellt von _Hajduk_, 27.01.2011, 11:09 Uhr · 356 Antworten · 12.396 Aufrufe

IMT

Zitat Zitat von MaxMNE Beitrag anzeigen
    Pa nek probaju da prave neka sranja. Ne bi bilo prvi put da dobiju po p*cki.
    Ja uopste ne negiram da su nam Srbi najbliskiji narod, samo u istu drzavu necemo sa vama. Mislim, budi ozbiljan, danas nema stranke koja trazi da Crna Gora opet bude dio neke zajednice sa Srbijom ili cak dio Srbije.
    To su vase fantazije. Vjerovatno dobro shvacate da je to iza nas, samo iz inata dajete kontra.

Wieso lügst du so?

IMT

Zitat Zitat von Al_Bundy Beitrag anzeigen
    Quellen?? Keine feuchte Träume...

IMT

Imamo odje jos uvjek ljudi koji bi voljeli da se vrati Milosevic, da im dade veliku Srbiju. Mada je ljudi malo preterano, vise pase gamadi!

Samo da te pita covek,zasto lazes tako?

MaxMNE
    Zitat Zitat von IMT Beitrag anzeigen
    Wieso lügst du so?
    Du hast auf meine Behauptung schon mal geantwortet dass angeblich die DPS dafür wäre lol

MaxMNE
    Samo da te pita covek,zasto lazes tako?
    Njemac koji govori srbijanskom ekavicom, zanimljivo.

IMT

Du hast auf meine Behauptung schon mal geantwortet dass angeblich die DPS dafür wäre lol

Echt,hab ich das? Dann kannst es ja uns allen zeigen,was ich über DPS geschrieben habe. Ein grosser Vorteil für dich wäre,wenn du erst einmal lesen lernen würdest,dann versuchen würdest zu schreiben.

IMT

Njemac koji govori srbijanskom ekavicom, zanimljivo.

Auch Nicht-Serben sind der serbischen Sprache mächtig,was es bei falschen Albanern wahrscheinlich nicht gibt....

Crnogorci nisu toliko morali da pate ka Srbi, Srbi su jako puno toga nosili na svoja ledja. Neoprastam put kojim se vodila politika Srbije, ali odluka nije bila laka. Poslje sveg sranja sto se dogodilo u bivsoj Jugoslaviji, kasnije je uvjek lako dati krivicu drugima. Srbi su dosta nastradali sa svi strana, zato i razumijem neka ponasanja...

A ono sto kazes da Srbija i Crna Gora sa drugom politikom bi bili jaci, tu se slazem 100% sa tobom. Ja nista nebi ima protiv da Srbi i Crnogorci imaju zajednicku drzavu, al Srbi nisu cjenili Crnu Goru zato je sad bolje ovako.
    Srbija je vodila zadnjih 30 godina skorz pogresnu politiku, sve je pocelo kad je Tito pominuo. Dosta greska je napravljeno, ali zato je srpski narod nevidjeno na ovom svijeti platio, dakle nesmijemo jim jos mi u ledja pasti.

Pa zasto se onda svadjamo, nije mi jasno...

E nemojte sada tako. Srbi su braca nasa, tako ih barem ja vidjam. Netreba sada vredjati naciju, samo ima pojedinih budala. Svudje ima budala. Sve bivse Jugoslovenske Zemlje su ljepe i dobre na svoj nacin!!!
    Naravno da smo braca, jedina i to zauvijek. Sijeti se 1. svijetskog rata kada se srpska vojska ( 300.000 ) u Crnu Goru povukla a desetak hiljada Crnogoraca ih je branilo, da su se mogli ikako oporaviti. Nakon male pauze su se Srbi oporavili i Austrijance zahvaljujuci Crnogorcima, razbili.

MaxMNE
    Echt,hab ich das? Dann kannst es ja uns allen zeigen,was ich über DPS geschrieben habe. Ein grosser Vorteil für dich wäre,wenn du erst einmal lesen lernen würdest,dann versuchen würdest zu schreiben.
    Volkszählung Montenegro 2011: Serben sollen ohne Angst zu das stehen was sie sind

OK, hatte ich falsch in Erinnerung.

Aber DPS irrelevant? :icon_smile:

MaxMNE
    Zitat Zitat von Hercegovac Beitrag anzeigen
    Naravno da smo braca, jedina i to zauvijek. Sijeti se 1. svijetskog rata kada se srpska vojska ( 300.000 ) u Crnu Goru povukla a desetak hiljada Crnogoraca ih je branilo, da su se mogli ikako oporaviti. Nakon male pauze su se Srbi oporavili i Austrijance zahvaljujuci Crnogorcima, razbili.
    Al su nam se zahvalili 1918...