BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 10 von 11 ErsteErste ... 67891011 LetzteLetzte
Ergebnis 91 bis 100 von 108

In Wien wird Geld für Attentat auf Tadic gesammelt

Erstellt von Zurich, 14.08.2008, 16:29 Uhr · 107 Antworten · 5.656 Aufrufe

Gast829627
    Zitat Zitat von Zurich Beitrag anzeigen
    Dokle ce Srbi ubijati politicare, koji su dosli voljom naroda na vlast? Sta nama to treba? Diktatura? Ili jos mozda neka ultranacionalisticka-fasisticka diktatura? Jeli to ono sto Srbiji treba?
    Budi iskren!

Ako makar 51% narorda to i to hoce i takvu i takvu politiku. Onda to mora cak i zadnji Cedo da postuje!!!!!!!!!!!! Ili neka se bori legalnim putem, neka dovede narod da za njega glasaju, nega dodje na vlast i neka uradi bolje, ako misli da zna.
    nije on doso voljom naroda na vlast nego er hat die sozialisten gekauft und dadurch sich die macht erschlichen .......die stimmen der sozialisten wären nicht deren stimmen wenn die wähler gewusst hätten was für ein falsches spiel sie treiben!

Zitat Zitat von TeslaNikola Beitrag anzeigen
    vidim ali ti fasisti ti to cak i najbolje znas su 99.999% mitläufer tako da samo neko treba nauciti pravu stvar. tadic je mrtav covek on nemoze da makne ovoj trenutnoj vlasti pare oni ce ga ubiti zbog toga te prodane kurve su svi isti.

djindjic je isto tako ubijen hteo da makne ove korupte kurve pa ga ubise uvek je tako cim neko malo smeta onda fali veruj mi politioka u srbiji je ko fudbalski teren lepa trava na istoj visini a kad jedna slancica poraste u vrh samo se pokosi e tako bi ja tu politiku objasnijo.
    Dok god bude ljudi bilo, koji tako razmisljaju i takve stvari govore, nikada demokratije u Srbiji nece biti i zaostacemo godinama za ostalima i oticemo svi u 3 picke materine!!!

Politicari su tu, da vladaju kako vecina hoce, a ne da ih neko iz manjine s metkom smakne. Po tome... I da ga ubiju, nista se nece promjenuti. Tadicev kurs ka Evropi nista drugo nije, nego volja naroda (odnosno vecine)! - Po tome... sta god da bude, nista se nece promjenuti, bez obzira da li se prijedsednik zvao "Vukasin" ili "Djuro", politika ce ostati ista, zato sto to narod hoce.
    Sa ubistvom jedino samo jos mozes navuci neku sramotu nad narodom i nista drugo.

Ja und ich bin zuversichtlich, dass ihr beiden Lolitas diese Opas heiraten werdet.
    neg' sta!

auf den alten pferden lernt man das reiten.... XD

Zitat Zitat von Legija Beitrag anzeigen
    nije on doso voljom naroda na vlast nego er hat die sozialisten gekauft und dadurch sich die macht erschlichen .......die stimmen der sozialisten wären nicht deren stimmen wenn die wähler gewusst hätten was für ein falsches spiel sie treiben!
    Bez obzira, sa kim je usao u koaliciju. Ako SPS hoce ici evropskim kursem, onda to vazi i za njihove glasace. Tako funkcionise demokratija. Tesko ces naci drzavu, bez koalicije, gdje samo jedna stranka vlada sa absolutnom vecino (recimo ko u SAD).
    Volja naroda nije Tadic niti DS, nego "Evropska Integracija". Bez obzira koliko partija taj kurs podrzavaju.

Zitat Zitat von Legija Beitrag anzeigen
    pda bre, legija je bio tu prisutan na pijaci kada je on kupovao glasove....

Zitat Zitat von leptirica Beitrag anzeigen
    neg' sta!

auf den alten pferden lernt man das reiten.... XD
    Ach, tu nicht so, als ob du nicht nicht wüsstest, wie man "reitet".
    Ich weiss, dass das nicht stimmt.

Ach, tu nicht so, als ob du nicht nicht wüsstest, wie man "reitet".
    Ich weiss, dass das nicht stimmt.
    was weißt du?

Nenade bre, mozda sam ovako olosh, ali ja sam strasno romanticna dusa!
    ja sam zaljubljena u Zdravka vec otkada sam klinja, josh uvek ne mogu da ga zaboravim, vidish! XD

Zitat Zitat von leptirica Beitrag anzeigen
    was weißt du?

Nenade bre, mozda sam ovako olosh, ali ja sam strasno romanticna dusa!
    ja sam zaljubljena u Zdravka vec otkada sam klinja, josh uvek ne mogu da ga zaboravim, vidish! XD
    I ja u Tina Turner i Cher. Jebes im Unuke. One su prave ribe!!! To sam znao vec od malena! U mojim "priljavim" nocima na nikog drugog nisam mislio nego na te dve.

Al aj vratimo se na temu sada ili otvori u drugoj rubrici novu temu "An alten Pfannen lernt man kochen".

Dok god bude ljudi bilo, koji tako razmisljaju i takve stvari govore, nikada demokratije u Srbiji nece biti i zaostacemo godinama za ostalima i oticemo svi u 3 picke materine!!!

Politicari su tu, da vladaju kako vecina hoce, a ne da ih neko iz manjine s metkom smakne. Po tome... I da ga ubiju, nista se nece promjenuti. Tadicev kurs ka Evropi nista drugo nije, nego volja naroda (odnosno vecine)! - Po tome... sta god da bude, nista se nece promjenuti, bez obzira da li se prijedsednik zvao "Vukasin" ili "Djuro", politika ce ostati ista, zato sto to narod hoce.
    Sa ubistvom jedino samo jos mozes navuci neku sramotu nad narodom i nista drugo.

je mrtav covek pa procitaj malo dalje ne zbog mene nego sve te korupte, kako ne budes objektivan nisam ja to reko nego vlada trenutna citaj dalje

ja nikome ne zelim smrt bog sacuva

I ja u Tina Turner i Cher. Jebes im Unuke. One su prave ribe!!! To sam znao vec od malena! U mojim "priljavim" nocima na nikog drugog nisam mislio nego na te dve.

Al aj vratimo se na temu sada ili otvori u drugoj rubrici novu temu "An alten Pfannen lernt man kochen".
    auf den alten rädern lernt man das fahren.

Seite 10 von 11 ErsteErste ... 67891011 LetzteLetzte